Dorost

Dorostenecká liga 2012
 
Dorostenecká liga skutečností
Správnou nohou vykročili do nové sezóny 2012 dorostenci oddílu judo při TJ VTŽ Chomutov.
Několikaletá trpělivá práce trenérů a závodníků přinesla kýžený úspěch v podobě postupu do nejvyšší soutěže družstev do I. ligy.
Kvalifikace o postup do této soutěže proběhla 14.1.2012 v Novém Bydžově za účasti družstev pražského Žižkova, Čáslavi, Chomutova a domácích judistů.
Z této čtveřice postupovali první tři družstva.
Mladí judisté TJ VTŽ Chomutov odjížděli na tuto kvalifikaci s cílem postoupit i když družstvo, které z poloviny tvořili starší žáci, kteří splňovali podmínky pro start v kategorii dorostenců, nemělo patřičné zkušenosti s tak vypjatou atmosférou, kde každý prohraný zápas mohl postupové ambice zhatit.
Chomutovští judisté po bojovném a koncentrovaném výkonu postoupili do Dorostenecké ligy  z druhého místa.
Porazili postupně shodným rozdílem 5:3 družstva Čáslavi a Žižkova. Nad jejich síly bylo družstvo Nového Bydžova, které kvalifikaci do DL vyhrálo.
Třetím postupujícím je družstvo Čáslavi.
Kompletní kádr družstva TJ VTŽ Chomutov tvořili závodníci : Vrbíček, Brabec, Munzar, Vitvar, Mašek, Křivosudský, Tuček, Strýhal, Urbanec, Šlenc, Barcal,
Rubeš, Šulc, Holý P. a Varmuža.
 

Dorostenecká liga 2012

Skupina A   Skupina B
Č. Klub 16. únor 2012 26. květen 2012   Č. Klub 16. únor 2012 26. květen 2012
1 Judoclub Liberec       1 JC Železo Hranice    
2 VTŽ Chomutov pořadatel     2 SKP Judo N. Bydžov    
3 USK Praha       3 Judoklub Olomouc   pořadatel
4 Tatran Prachatice       4 ZŠ Sadová Čáslav    
5 Judoclub Plzeň   pořadatel   5 SKKP Brno    
6 SJ Litoměřice       6 1. JC Baník Ostrava pořadatel  
 

 

Konečné pořadí DL 2012:

  1. 1.JC Baník Ostrava - Mistr ČR družstev dorostenců
  2. Judoklub Olomouc
  3. Tatran Prachatice
  4. SJ Litoměřice
  5. Judoclub Plzeň
  6. SKP Judo N. Bydžov
  7. SK KP Brno
  8. USK Praha
  9. Železo Hranice
  10. Judoklub Liberec
  11. VTŽ Chomutov - sestupující do kvalifikace DL 2013
  12. ZŠ Sadová Čáslav - sestupující do kvalifikace DL 2013

 


Podzimní část - pořadí po II.kole

 

Finálová skupina Body   Sestupová skupina Body
  1. 1.JC Baník Ostrava
  2. Judoklub Olomouc
  3. Tatran Prachatice
  4. SJ Litoměřice
  5. Judoclub Plzeň
  6. SKP Judo N. Bydžov

23
18
14
9
5
3

 
  1. SK KP Brno
  2. USK Praha
  3. Železo Hranice
  4. Judoklub Liberec
  5. VTŽ Chomutov
  6. ZŠ Sadová Čáslav
18
17
15
12
9
1

II. kolo - Finálová skupina 10.11.2012, J.JC Baník Ostrava

 


I. kolo - Sestupová skupina 6.10.2012, VTŽ Chomutov

 

 


Podzimní část - pořadí po I.kole

 

Finálová skupina Body   Sestupová skupina Body
  1. 1.JC Baník Ostrava
  2. Judoklub Olomouc
  3. Tatran Prachatice
  4. SJ Litoměřice
  5. Judoclub Plzeň
  6. SKP Judo N. Bydžov

13
10
8
7
3
1

 
  1. Železo Hranice
  2. USK Praha
  3. Judoklub Liberec
  4. SK KP Brno
  5. VTŽ Chomutov
  6. ZŠ Sadová Čáslav

9
9
8
8
7
1

 


I. kolo - Finálová skupina 6.10.2012, Tatran Prachatice

 


I. kolo - Sestupová skupina 6.10.2012, VTŽ Chomutov

 

 


Rozdělení pro podzimní kola

 

Finálová skupina   Sestupová skupina
Tatran Prachatice
1.JC Baník Ostrava
SJ Litoměřice
Judoklub Olomouc
Judoclub Plzeň
SKP Judo N. Bydžov
  Judoklub Liberec
Železo Hranice
USK Praha
SK KP Brno
VTŽ Chomutov
ZŠ Sadová Čáslav

 


Pořadí po II. kole

Skupina A - 26.5.2012 Plzeň

1.    Tatran Prachatice    20
2.    SJ Litoměřice          12
3.    Judoclub Plzeň        10

 


4.    Judoklub Liberec    10
5.    USK Praha                6
6.    VTŽ Chomutov          2

 

DL-IIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více zde...

 

Skupina B - 26.5.2012 Olomouc

1.    1.JC Baník Ostrava    20
2.    Judoklub Olomouc     16
3.    SKP Judo N. Bydžov  10


 

4.    Železo Hranice              8
5.    SK KP Brno                   6
6.    ZŠ Sadová Čáslav        0

Skupina B

DL-IIB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více zde...

 

 


Pořadí po I. kole

Skupina A

  1. Tatran Prachatice
  2. Judoklub Liberec
  3. Judoclub Plzeň
  4. SJ Litoměřice
  5. VTŽ Chomutov
  6. USK Praha

více zde...

Skupina A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina B

  1. 1.JC Baník Ostrava
  2. Judoklub Olomouc
  3. SKP Judo N. Bydžov
  4. Železo Hranice
  5. SK KP Brno
  6. ZŠ Sadová Čáslav

více zde...

Skupina B

 

 

 

 

 

Dorostenecká liga 2013

 


  Rozpisy Skupina A
Skupina B
1.kolo 23. únor 2013 USK Praha 1.JC Baník Ostrava
2.kolo

1. červen 2013

 VTŽ Chomutov

SKKP Brno

Výsledky po 1. kole

Skupina A Skupina B
1
Judoclub Plzeň
1
JC Železo Hranice
2
SJ Litoměřice
2
1.JC Baník Ostrava
3
USK Praha
3
SKP Judo Nový Bydžov
4
Judoclub Liberec
4
SKKP Brno
5
VTŽ Chomutov
5
Judoklub Olomouc
6
Tatran Prachatice
6
Judo Sadová Čáslav

Skupina A - USK Praha, 23.2.2013

DL A

Skupina B - 1.JC Baník Ostrava, 23.2.2013

DL-1B

 

 

Dorostenecká liga 2014


 SIMDOWN.GIF Evidence startů SIMDOWN.GIF Formuláře ke stažení


  Rozpisy Finálová skupina
Sestupová skupina
1.kolo 27. září 2014 JC Železo Hranice USK Praha
2.kolo  15. listopad 2014  Tatran Prachatice JC Plzeň

 

Konečné pořadí:

1. SKKP Brno
2. JC Železo Hranice
3. Tatran Prachatice
4. SJ Litoměřice
5. VTŽ Chomutov
6. SKP Judo Nový Bydžov
7. 1.JC Baník Ostrava
8. Judoklub Jablonec
9. Judoclub Plzeň
10. Judoclub Liberec
11. Judoklub Olomouc
12. USK Praha

 

2. kolo

Finálová skupina - 15.11.2014,  Tatran Prachatice

 

2. kolo

Sestupová skupina - 15.11.2014,  JC Plzeň

 


1. kolo

Finálová skupina - 27.9.2014,  JC Železo Hranice

 


1. kolo

Sestupová skupina A - 27.9.2014, USK Praha

 


Konečné pořadí po II. kole:

 


2. kolo

Skupina A - 1.6.2014, USK Praha

 


Skupina B - 31.5.2014,  JC Železo Hranice

 


1. kolo

Skupina A - 22.2.2014, Judoclub Plzeň

 


Skupina B - 22.2.2014, 1.JC Baník Ostrava

 

TOPlist