Turnaje - Archiv

leden - prosinec 2009

                       

Soutěžní věkové kategorie pro rok   2011
U9 2003 a  ml    U10 2002 - 2004    U11 2001 - 2002    U12 2000 - 2002    U13 1999 - 2000    U14 1998 - 2000    U15 1997 - 1998    U17 1995 - 1996    U19 1993 - 1994
Koťata 2003 a ml.    Mláďata 2001 - 2002    Mladší žactvo 1999 - 2000    Starší žactvo 1997 - 1998    Dorost 1995 - 1996    Junioři 1992 - 1996
 
Turnaje LEDEN - ČERVEN 2011
Datum Místo konání turnaje Kategorie Rozpisy FOTO Komentář Poznámka
Leden            
8.            
15. Neratovice Mláďata, starší a mladší žáci a žákyně image      
22. Velim Polabská liga I. kolo        
29. Karlovy Vary Mláďata, starší a mladší žáci a žákyně image      
Únor             
6.            
12. Neratovice Mláďata, starší a mladší žáci a žákyně image      
12. - 13. Ostrava Junioři, juniorky, dorost, starší a mladší žáci a žákyně image   Komentář Kvalifikace
19. Teplice Stadion Mláďata, starší a mladší žáci image      
19. Mariánské Lázně Mláďata, starší a mladší žáci a žákyně image      
26. Chlumec nad Cidlinou Polabská liga II. kolo image      
26. Vocklabruck U17, U20 - Chlapci a dívky image      
27. - Neděle Vocklabruck U11, U13, U15 - Chlapci a dívky image      
Březen            
05. USK Praha I. kolo - 1. ligy mužů     Výsledek  
05. Halle U11, U15, U18 - Chlapci a dívky image      
05. - 06. Sprela Cup U9, U11, U13, U16 - chlapci a dívky image      
05. Kaplice Mláďata, mladší žáci a žákyně        
12. Neratovice Mláďata, starší a mladší žáci a žákyně image      
12. Ústí nad Labem Mláďata image Foto Foto II  
12. Riesa - SRN U13, U15 image      
19. Louny Mláďata, starší a mladší žáci image Foto    
19. Turnov Samurajská katana - Mláďata, starší a mladší žáci image      
19. Čimelice Mláďata, starší a mladší žáci a žákyně        
20. - Neděle Jihlava Mláďata, Mladší žáci a žákyně, Starší žákyně image      
26. - 27. Jablonec nad Nisou Junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky, starší a mladší žáci a žákyně image     Kvalifikace
Duben            
2. Teplice SK PRO Mláďata, starší a mladší žáci a žákyně image Foto Foto II  
2. Jičín MČR Juniorů a juniorek image      
9. Týn nad Vltavou Starší a mladší žáci a žákyně image      
16.- 17. Hranice na Moravě Junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky, starší a mladší žáci a žákyně image     Kvalifikace
16. Neratovice Mláďata, starší a mladší žáci a žákyně image      
23. Teplice SKJ Mláďata, mladší žáci a žákyně image      
30. Litoměřice Mláďata 2001 - 2, starší a mladší žáci a žákyně image FOTO    
30. Benešov Mláďata, starší a mladší žáci a žákyně image      
30. Dačice Mladší a starší žákyně, dorostenky, juniorky, ženy PDF      
Květen            
7. Děčín Mláďata, starší a mladší žáci  image      
7. Karlovy Vary Koťata, Mláďata, Mladší žactvo, Starší žáci PDF FOTO    
7. Kroměříž Mladší a starší žáci a žákyně image      
7. Jičín Samurajská katana - Mláďata, starší a mladší žáci image      
7. ERFURT - SRN U 14 - chlapci a dívky PDF      
8. - Neděle Velká Bíteš Mláďata, mladší žáci a žákyně image      
14. USK Praha Mladší a Starší žactvo, Dorost PDF      
21. AUE - SRN U13, U15, U17 - Chlapci a dívky image      
22. - Neděle AUE - SRN U9, U11 - Chlapci a dívky image      
28. Chomutov Dorostenci a dorostenky, starší a mladší žáci a žákyně image      
29. - Neděle Chomutov Mláďata 2001 - 2, 2003 - 4, 2005 - 6 image      
Červen            
4. Teplice Stadion Krajský přebor mláďat PDF      
4. Liberec Dorostenci a dorostenky, starší a mladší žáci a žákyně PDF      
11. Nový Bydžov Mláďata U11, starší a mladší žáci a žákyně U13, junioři a juniorky U20 image      
11. Mladá Boleslav Mladší a Starší žáci a žákyně PDF      
11. - 12. GRAZ - AUT U9, U11, U13, U15, U17, U20 - Chlapci a dívky PDF      
11. Strakonice Mláďata 2001 - 2, Mladší a Starší žactvo PDF      
18. Kralupy nad Vltavou Koťata a Mláďata - chlapci a dívky, Mladší a Starší žáci !!! PDF      
18. Tábor Mláďata, mladší a starší žáci a žákyně        
18. BERLIN - SRN Mladší a Starší žáci a žákyně PDF      
25. Olomouc Olympiáda mládeže starší a mladší žáci a žákyně        
25. WOLFEN - SRN U9, U11, U13, U15 - Chlapci a dívky PDF      
             

 

Turnaje ZÁŘÍ - PROSINEC 2011
Datum Místo konání turnaje Kategorie Rozpisy turnajů FOTO Výsledky Poznámka
Září            
3. Langenhessen U10m, U12m, U14m, U17m - Jen chlapci PDF      
10. Bautzen - SRN U14m, U17m/w, U20m/w PDF      
17. - 18. Brno Dorostenci a dorostenky, starší a mladší žáci a žákyně PDF     Kvalifikace
17. Kadaň Mláďata 2001 - 2, Koťata 2003 - mladší PDF      
24. Teplice Stadion Mláďata, Mladší a starší žáci a žákyně image      
24. Wolfen - SRN U9, U11, U13, U15 m/w PDF      
Říjen            
1. Litoměřice Krajský přebor Mladší a starší žáci a žákyně PDF      
1. Litoměřice Mláďata PDF      
8. Most Mláďata PDF      
8. Mariánské Lázně Mláďata, Mladší a starší žáci a žákyně - omezené váhy PDF      
9. Linz - Rakousko U9, U11, U13, U15 m/w PDF      
15. - 16. Jihlava Dorostenci a dorostenky, starší a mladší žáci a žákyně PDF     Kvalifikace
22. Louny Mláďata chlapci a dívky, Mladší a Starší žákyně, Dorostenky PDF      
22. Neratovice Mláďata, Mladší a Starší žactvo PDF      
29. Ostrava PČR Starší žáci a žákyně        
29. Rumburk Mláďata, Mladší a Starší žáci a žákyně PDF      
Listopad            
5. Polná Mláďata, Mladší a starší žactvo - vybrané váhy PDF      
5. Ústí nad Labem Mláďata, Mladší a starší žactvo, Dorostenky - vybrané váhy PDF      
12. Litoměřice PČR Mladší žáci a žákyně PDF      
19. Jablonec nad Nisou MČR Dorostenců a dorostenek PDF      
19. Teplice Stadion Mláďata, Mladší a starší žáci a žákyně PDF      
19. Liberec Samurajská katana - Mláďata, Mladší a starší žáci a žákyně PDF      
26. Benešov PČR družstev starších žáků PDF      
26. Aue - SRN Chlapci a dívky - U11, U13, U15, U17 PDF      
Prosinec            
3. Děčín Mláďata, Mladší žáci a žákyně PDF      
10. Chomutov Mláďata, Mladší žáci a žákyně PDF      
17. Teplice Junior Mláďata, Mladší žáci a žákyně PDF      

 

 
Turnaje LEDEN - PROSINEC 2012
Datum Místo konání Kategorie Rozpis Poznámky
Leden        
7.        
14. Nový Bydžov Kvalifikace do Dorostenecké ligy PDF  
14. Berlín - SRN U10, U12, U14 - Chlapci a dívky PDF  
14. - 15. Jena - SRN U10, U12, U14, U17, U20 - Chlapci a dívky PDF  
21. Neratovice Mláďata, starší a mladší žáci a žákyně PDF  
28. Jihlava Mláďata, Mladší žáci, Starší žáci a žákyně PDF  
Únor        
4. Česká Třebová U11, U13 - Chlapci a dívky, U15 - Chlapci PDF  
4. Litoměřice Mláďata PDF  
11.- 12. Ostrava U13, U15, U17, U20 - Chlapci a dívky PDF Kvalifikační turnaj - Český pohár
11. Karlovy Vary Koťat, Mláďata, Mladší žactvo, Starší žáci PDF Starší žáci pouze váhy -50, -55, -60 kg
18. Teplice Mláďata, starší a mladší žáci a žákyně PDF  
18. Neratovice Mláďata, starší a mladší žáci a žákyně    
18. Halle - SRN U11, U15, U18 PDF  
25. Wolfen - SRN U9, U11, U13, U15 - Chlapci a dívky PDF  
Březen        
3. Louny Mláďata, starší a mladší žáci PDF  
3. - 4. Vocklabruck - AUT U11, U13, U15, U17, U20 - Chlapci a dívky PDF  
3. - 4. Spremberg - SRN U9, U11, U13, U16 - Chlapci a dívky PDF  
10. Cheb Mláďata 2002 - 3, mladší a starší žáci PDF Starší žáci pouze váhy -42, 46, -55, -60 kg
10. Eilenburg - SRN U10, U12, U14, U17 - Chlapci a dívky PDF  
17. Hranice na Moravě Starší a mladší žáci a žákyně PDF  
17. Neratovice   PDF  
17. Pezinok - SVK U11, U13, U15 - Chlapci a dívky PDF  
24. - 25. Jablonec nad Nisou U13, U15, U17, U20 - Chlapci a dívky PDF Kvalifikační turnaj - Český pohár
24. Ústí nad Labem Mláďata PDF  
24. - 25. Freiberg - SRN U12, U14, U17 - Chlapci a dívky PDF  
31. Hranice na Moravě MČR - Junioři    
31. Mariánské lázně Mláďata 2002 - 3, starší a mladší žáci a žákyně PDF  
31. Berlin SRN U15 - Chlapci PDF  
Duben        
7. Týn nad Vltavou U13, U15 - Starší a mladší žáci a žákyně PDF  
14. Chomutov U13, U15, U17, U20 - Chlapci a dívky PDF Kvalifikační turnaj - Český pohár
14. Neratovice Mláďata 2002 - 3, starší a mladší žáci a žákyně PDF  
21. Teplice Mláďata, Mladší žáci a žákyně PDF  
21. Česká Skalice   PDF  
21. Opava Mláďata 2002 a mladší PDF  
21. Opava U13, U15 - Starší a mladší žactvo PDF  
28.        
Květen        
5. Teplice U10, U11,  U17, - Chlapci a dívky PDF  
6. - Neděle Teplice U13, U15, U23 - Chlapci a dívky  PDF  
5. Aue - SRN U13, U15, U17 - Chlapci a dívky PDF  
6. - Neděle Aue - SRN U9, U11 - Chlapci a dívky PDF  
12. USK Cup Praha U13, U15, U17 - Chlapci a dívky PDF  
12. Erfurt - SRN U13, U15, U17 - Chlapci a dívky    
19. Děčín Mláďata 2002-7, U13, U15 - Chlapci a dívky PDF  
19. Kroměříž U11, U13, U15 - Chlapci a dívky    
19. Prachatice Mláďata 2004, U13, U15 - Chlapci a dívky PDF  
26. Chomutov Mláďata 2002-3, Koťata 2003-4, 2005-6 PDF  
26. Benešov Mláďata 2002-5, U13, U15 - Chlapci a dívky PDF  
26. Nový Bydžov U11, U13, U15 - Chlapci a dívky PDF  
26. Sokolov Mláďata, U13, U15 - Chlapci a dívky PDF  
26. Dačice U13, U15, U17, U20 - Pouze dívky PDF  
Červen        
2. Strakonice Mláďata 2002-3, U13, U15 - Chlapci a dívky PDF  
9.        
16.        
23.        
30.        
Září        
1.        
8.        
15. Kadaň Družstva mláďat PDF  
15. - 16. Brno U13, U15, U17, U20 - Chlapci a dívky PDF Kvalifikační turnaj - Český Pohár
22. Louny Krajský přebor - Starší a mladší žactvo, dorost PDF  
22. - 23. Kralupy nad Vltavou Mláďata 2002-3, 4-5, starší a mladší žactvo, dorost chlapci PDF  
29. Teplice Mláďata 2002-3, 2004-5, starší a mladší žáci PDF  
Říjen        
6. Chomutov Dorostenecká liga PDF  
6. Louny Mláďata 2002-3, 2004-5, starší a mladší žákyně PDF  
6. Karlovy Vary Mláďata 2002-3, 4-5, Mladší žactvo, Starší žáci 50, 55, 60 PDF  
13. Most Mláďata 2002-3, 4-5, 6-7 PDF  
13.   PČR - Družstva Staršího žactva    
13.   MČR - Družstva Dorostu    
20. - 21. Teplice U13, U15, U17, U20 - Chlapci a dívky   Kvalifikační turnaj - Český Pohár
27. Teplice MČR - Dorost    
27. Rumburk Mláďata 2002-3, 4-5, starší a mladší žactvo PDF  
Listopad        
3. Ústí nad Labem Mláďata 2002-3, 2004-5, mladší žactvo a starší žákyně PDF  
10. Teplice  Mláďata 2002-3, 2004-5, starší a mladší žáci PDF  
17.        
24. Chomutov PČR - Starší žactvo PDF  
Prosinec        
1. Ostrava PČR - Mladší žactvo PDF  
1. Děčín Mláďata, mladší a starší žáci PDF  
8. Chomutov Mláďata 2002-3, 2004-5, 2006-7,  Mladší žáci a žákyně PDF  
15. Teplice Mláďata 2002-3, 2004-5, 2006-7,   Mladší žáci a žákyně PDF  
22.        
 
TOPlist
Turnaje LEDEN - PROSINEC 2013
Datum Místo konání Kategorie Rozpis Poznámky
Leden        
5.        
12. Neratovice Koťata, Mláďata, Mladší a Starší žactvo PDF  
12. - 13. Jena - SRN U10, U12, U15, U18 - Chlapci a dívky PDF  
19. Liberec U18 - Chlapci a dívky PDF  
19. Jihlava Koťata, Mláďata, Mladší žactvo a Starší žáci PDF  
26.        
27. - Neděle Česká Třebová Mláďata, Mladší a Starší žactvo PDF  
Únor        
2. Litoměřice Mláďata PDF  
9. - 10. Ostrava U13, U15, U18, U21 PDF Kvalifikační turnaj ČP
9. Neratovice Koťata, Mláďata, Mladší a Starší žactvo PDF  
16. Teplice Koťata, Mláďata, Mladší a Starší žáci PDF  
16. Chlumec nad Cidlinou Polabská Liga 2. kolo PDF  
23. USK Praha Dorostenecká liga 1. kolo PDF  
Březen        
2. - 3. Vocklabruck - AUT U10, U12, U16, U18, U21 - Chlapci a dívky PDF 470 km
2. - 3. Spremberg - GER U9, U11, U13, U16 - Chlapci a dívky PDF 220 km
9. Neratovice Koťata, Mláďata, Mladší a Starší žactvo PDF  
9. Teplice Koťata, Mláďata, Mladší žactvo PDF  
9. Cheb Koťata, Mláďata, Mladší a Starší žáci, Dorostenci PDF Vybrané váhy
16. - 17. Jablonec nad Nisou U13, U15, U18, U21 - Muži a ženy PDF Kvalifikační turnaj ČP
23. Ústí nad Labem Koťata, Mláďata, Mladší žáci a žákyně PDF Vybrané váhy
23. - 24. Freiberg - GER U12, U14, U17 - Chlapci a dívky PDF 70 km
23. Pezinok - SVK U9  - Chlapci a dívky, U11, U13, U15 - Chlapci PDF 430 km
23. - 24. Rohrbach - AUT U12, U14, U16, U18 - Chlapci a dívky PDF 310 km
30. Uherské Hradiště Koťata, Mláďata, Mladší a Starší žactvo, Dorost, Junioři PDF 377 km
Duben        
1. - Pondělí Kufstein - AUT U12, U14, U16, U18 - Chlapci a dívky PDF 460 km
6. Neratovice Koťata, Mláďata, Mladší a Starší žactvo PDF  
6. Týn nad Vltavou Mláďata, Mladší a Starší žactvo PDF  
6. Jičín MČR - Junioři PDF  
6. Kamenice Koťata, Mláďata PDF  
7. - Neděle Kamenice  Mladší a Starší žactvo, Dorost PDF  
13. Chomutov U13, U15, U18, U21 - Muži a ženy PDF Kvalifikační turnaj ČP
20. Česká Lípa Koťata, Mláďata, Mladší žactvo PDF 120 km
20. Česká Skalice Koťata, Mláďata, Mladší a Starší žactvo PDF 250 Km
20. Graz - AUT U10, U12, U14, U16 - Chlapci a dívky PDF 650 km
20. Opava U11, U13, U15 - Chlapci a dívky PDF 470 km
27. Hranice na Moravě Koťata a Mláďata PDF 420 km
27. Hranice na Moravě Mladší a Starší žactvo PDF  
27. Louny Mláďata - Chlapci a dívky, Mladší a Starší žáci PDF  
Květen        
4. Děčín 2003-4, 5-6, 7 a mladší, Mladší a Starší žáci PDF  
4. Benešov Koťata, Mláďata, Mladší a Starší žactvo PDF 140 km
4. - 5. Budapest - HUN U11, U13, U15, U18 - Chlapci a dívky PDF 630 km
11. USK Mladší a Starší žactvo, Dorost PDF  
11. Liberec  Mláďata, Mladší a Starší žactvo PDF 210 km
11. Karlovy Vary Koťata, Mladší žactvo, Starší žáci, Dorostenci PDF Vybrané váhy
11. Gallneukirchen - AUT U16, U18 - Chlapci a dívky PDF 320 km
18. Chomutov 2003-4, 2005-6, 2007 a mladší - Chlapci a dívky PDF  
18. Kolín      
18. Prachatice      
18. Kroměříž      
18. Antwerp - BEL U15, U18, U21 - Chlapci a dívky PDF 750 km
18. Salzburg - AUT U9, U11, U13, U15 - Chlapci a dívky PDF 520 km
25. Aue - SRN U13, U15, U18, U21 - Chlapci a dívky PDF 70 km
25. Prostějov Mláďata, Mladší a Starší žactvo PDF 360 km
26. - Neděle Aue - SRN U9, U11 - Chlapci a dívky PDF 70 km
Červen        
1. Chomutov Dorostenecká liga 2. kolo    
1. Tábor      
8. Teplice Krajský přebor Mláďat PDF  
8. Sokolov   PDF  
8. Berlin - GER U15 + ročník 2001, U18 - Chlapci a dívky PDF  
8. - 9. Venray - NL 2004-5, 2002-3, 1999-01, U18, U21 - Chlapci a dívky PDF 690 km
15. Jihlava Mláďata, Mladší žactvo PDF  
15. Chemnitz - GER U15, U18 - Chlapci a dívky PDF  
22.        
29. Graz - AUT U12, U14, U16, U18, U21 - Chlapci a dívky PDF 650 km
Září        
7.        
14. Most Mláďata PDF  
14. Prachatice Mláďata PDF  
14. Prachatice Mladší a Starší žactvo PDF  
15. - Neděle Ostrava U13, U15 - Chlapci a dívky PDF  
21. - 22. Brno U13, U15, U18, U21 - Muži a ženy PDF Kvalifikační turnaj ČP
28. Teplice Mlaďata, Mladší a Starší žáci PDF  
Říjen        
5. - 6. Teplice U13, U15, U18, U21 - Muži a ženy PDF Kvalifikační turnaj ČP
12. Litoměřice Mladší a Starší žactvo, Dorost PDF Krajský přebor
12. Prachatice Mláďata, mladší a starší žactvo, dorost PDF  
13. - Neděle Wels - AUT U12, U14, U16 - Chlapci a dívky PDF 450 km
19. Louny Mláďata, žákyně, dorostenky PDF  
19. Kralupy nad Vltavou Mláďata, mladší žactvo PDF  
20. - Neděle Kralupy nad Vltavou Starší žactvo, muži, ženy PDF  
20. - Neděle Kufstein - AUT U12, U14, U16, U18 - Chlapci a dívky PDF  
26. Rumburk Mláďata, mladší a starší žactvo PDF  
26.   PČR - Družstva - Starší žactvo PDF  
Listopad        
2. Ústí nad Labem Mláďata, žákyně PDF  
2. Teplice MČR - Muži a ženy PDF  
9. Tábor Mláďata, Mladší a Starší žactvo, Dorost PDF  
9. Děčín 2003-4, 2005-6, 2007-8 - Chlapci a dívky, Mladší a Starší žáci PDF  
9. Jablonec nad Nisou MČR - Dorost PDF  
16. Hranice na Moravě PČR - Starší žactvo PDF  
23. Ostrava PČR - Mladší žactvo PDF  
30. Teplice 2003-4, 2005-6 - Chlapci a dívky, Mladší a Starší žáci PDF  
Prosinec        
7. Chomutov Koťata, Mláďata, Mladší žactvo PDF  
8. - Neděle Beroun      
14. Teplice      
14. Zbraslav      
21.        

 

Soutěžní věkové kategorie pro rok 2014
U9 2006 a  ml    U10 2005 - 2007    U11 2004 - 2005    U12 2003 - 2005    U13 2002 - 2003    U14 2001 - 2003   U15 2000 - 2001   U18 1997 - 1999  U21 1994 - 1996
Koťata 2006 a ml.    Mláďata 2004 - 2005    Mladší žactvo 2002 - 2003    Starší žactvo 2000 - 2001    Dorost 1997 - 1999   Junioři 1994 - 1996
 
Turnaje LEDEN - PROSINEC 2014
Datum Místo konání Kategorie Rozpis Poznámky
Leden        
4.        
11. Mladá Boleslav Koťata, Mláďata, Mladší žactvo PDF  
11. Neratovice Koťata, Mláďata, Mladší a Starší žactvo PDF  
18. Liberec U18 - Chlapci a dívky PDF  
18. - 19. Česká Třebová Mláďata, Mladší a Starší žactvo, Dorost PDF  
18. - 19. Berlin - GER U10, U12 - chlapci a dívky PDF  
18. - 19. Jena - GER U10, U12, U15 - chlapci a dívky PDF  
19. - Neděle Jihlava Koťata, Mláďata, Mladší žactvo a Starší žáci PDF  
25. Jablonec nad Nisou DL - Kvalifikace    
25. Berlin - GER U18, U21 - chlapci a dívky PDF  
Únor        
1. Olomouc U18 - chlapci a dívky, Muži a ženy PDF  
8.        
15. - 16. Ostrava U13, U15, U18, U21 PDF Kvalifikační turnaj ČP
22.   DL - 1. kolo    
22. Wolfen - GER U9, U11, U13, U15 - Chlapci a dívky PDF  
Březen        
1. - 2. Vocklabruck - AUT U10, U12, U16, U18, U21 - Chlapci a dívky PDF 470 km
1. - 2. Spremberg - GER U9, U11, U13, U16 - Chlapci a dívky PDF 220 km
8. Neratovice Koťata, Mláďata, Mladší a Starší žactvo    
15. - 16. Jablonec nad Nisou U13, U15, U18, U21 - Muži a ženy   Kvalifikační turnaj ČP
         
Duben        
5. Neratovice Koťata, Mláďata, Mladší a Starší žactvo    
12.        
19.        
26.        
Květen        
3.        
10.        
17.        
24.        
31.   DL - 2. kolo    
Červen        
7. - 8. Chomutov U13, U15, U18, U21   Kvalifikační turnaj ČP
8. - Neděle Chomutov PČR Junioři    
8. - Neděle Chomutov      
14.        
21. - 22. Graz - AUT      
28.        
Září        
6.        
13.        
20. - 21. Brno U13, U15, U18, U21 - Muži   Kvalifikační turnaj ČP
27.        
Říjen        
4. Teplice U13, U15, U18   Kvalifikační turnaj ČP
11.        
18.   PČR Starší žactvo    
25.        
Listopad        
1.        
8. Ostrava MČR Dorost    
15.        
22. Hranice na Moravě PČR Mladší žactvo    
29.        
Prosinec        
6. Chomutov Koťata, Mláďata, Mladší žactvo    
13.        

 

TOPlist