Výsledky a Bodování 2022

Aktuální VÝSLEDKY turnajů 2022                                                               Bodovací soutěž 2022 aktualizováno 27. 03. 2022  

Říčany - Říčany cup - 17. 9. 2022
Mláďata U9
1. místo - Šáda Daniel, Šáda Radek, Kučerová
Veronika, Vopat Tomáš, Armstark Daniel 
3. místo - Smutný František
4. místo - Ungr Václav
Mláďata U11
2. místo - Šimčíková Sára, Kučera Ladislav,
Zajíček Samuel
3. místo - Plíšek Šimon
4. místo - Matyáš Petr, Gunčaga Kryštof
 
Brno - Český pohár - 10. až 11. 9. 2022
St. žáci
11. místo - Hromada Jakub (1 výhra), Matějček
Jakub (1 výhra)
Bez výhry - Rachač Jan
Dorostenci
 
 
Chomutov - Krajský přebor - 3. 9. 2022
Ml a St. žáci
2. místo - Hromada Jakub (2 výhry), Matějček
Jakub (1 výhra)
4. místo (1 výhra) - Rachač Jan
5. místo (bez výhry) - Franěk Matěj, Šesták Marek,
Trögl Adam
Dorostenci
2. místo - Poprovský Petr (1 výhra)
3. místo (2 výhry) - Beneš Josef, Gründl Martin, 
Pavlíček Přemysl
4. místo (1 výhra) - Šesták František
 
Hrob - Prázdninový turnaj - 25. 6. 2022
Mláďata U9
1. místo - Armstark Daniel, Opálková Kateřina, 
Šáda Radek, Vopat Tomáš
2. místo - Týr Tobiáš, Smutný František, Kučerová
Veronika, Pirklová Nathaly
3. místo - Petrmichl Lukáš, Ondrejka Roman, Šáda
Daniel
Mláďata U11
2. místo - Plíšek Šimon, Kučera Ladislav,
Matyáš Petr
3. místo - Opálka Jan, Gunčaga Kryštof,
Zajíček Samuel
 
Chomutov - Oddílový přebor - 5. 6. 2022
Mláďata U9
1. místo - Armstark Daniel, Opálková Kateřina,
Nguyen Amelie, Vopat Tomáš, Ungr Václav, Týr 
Tobiáš, Šáda Radek
2. místo - Kučerová Veronika, Houška Kryštof,
Fialová Rosalie, Jankůj František, Matkovčík Matěj,
Šáda Daniel, Petrmichl Lukáš
3. místo - Hlucheňký Martin, Kováč Václav,
Smutný František, Ondrejka Roman, Prokop Tomáš,
Ehrlichová Veronika, Manica Petr, Nováček Pavel,
Vávrů Augustýn, Rottenberg Martin, Vlček Ludvík
Mláďata U11
2. místo - Kučera Ladislav, Zajíček Samuel
3. místo - Matyáš Petr, Gunčaga Kryštof,
Flesar Václav
 
Nový Bydžov - Český pohár - 4. 6. 2022
St. žáci
11. místo (1 výhra) - Hromada Jakub
Bez výhry - Matějček Jakub
Dorostenci
Bez výhry - Beneš Josef, Gründl Martin, 
Pavlíček Přemysl, Šesták František
 
Kadaň - Velká cena - 29. 5. 2022
Mláďata U9
1. místo - Kučerová Veronika, Opálková Kateřina,
Šáda Radek, Vopat Tomáš, Fialová Rosalie
2. místo - Šáda Daniel, Šotek Kryštof
Mláďata U11
1. místo - Opálka Jan
2. místo - Armstark Daniel
3. místo - Šimčíková Sára, Kučera Ladislav,
Plíšek Šimon
4. místo - Gunčaga Kryštof
 

Most - Bodovaná soutěž - 28. 5. 2022

(bodovaná soutěž pro Ml. a St. žáky)

Ml. žáci
3. místo - Šesták Marek
Bez umístění - Gallert Michal
St. žáci
1. místo - Hromada Jakub
2. místo - Matějček Jakub, Kručková Barbora
 
Teplice - Judo kemp - 21. - 22. 5. 2022
Účastníci
Hromada Jakub, Rachač Jan, Šesták František
   
Benešov - Mem. A. Tichého - 21. 5. 2022
Mláďata U11
1. místo - Šimčíková Sára, Opálka Jan
2. místo - Deme Matyáš
3. místo - Kučera Ladislav, Kindlová Sarah
4. místo - Matyáš Petr, Zajíček Samuel,
Plíšek Šimon, Gunčaga Kryštof
   
Jablonec n/N - Český pohár - 7. 5. 2022
Dorostenci
18. místo (1 výhra) - Gründl Martin
Bez výhry - Pavliček Přemysl
   
Chomutov - Velká cena - 7. 5. 2022
St. žáci
2. místo - Rachač Jan
3. místo - Dobiáš Marek, Trögl Adam
Dorostenci
1. místo - Šesták František, Pavlíček
Přemysl, Beneš Josef
2. místo - Gründl Martin, Paluba Adam
3. místo - Zaporošenko Oleg
 
Teplice - Velikonoční turnaj - 17. 4. 2022
Mláďata U9
1. místo - Vopat Tomáš, Opálková Kateřina,
Fialová Rosalie
2. místo - Svoboda Matyáš, Šáda Radek,
Kučerová Veronika, Ungr Václav, Armstark Daniel
3. místo - Šáda Daniel, Týr Tobiáš, Kováč Václav
Mláďata U11
1. místo - Deme Matyáš, Opálka Jan
2. místo - Plíšek Šimon, Zajiček Samuel
3. místo - Gunčaga Kryštof, Matyáš Petr
 
Teplice - Velikonoční turnaj - 16. 4. 2022
Ml. žáci
2. místo - Franěk Matěj
5. místo - Šesták Marek
St. žáci
1. místo - Kručková Barbora, Matějček
Jakub
4. místo - Rachač Jan
 
Chomutov - Velká cena - 26. 3. 2022
St. žáci
1. místo - Matějček Jakub
2. místo - Hromada Jakub, Vejrosta Jiří
3. místo - Dobiáš Marek
Dorostenci
1. místo - Šesták František
2. místo - Poprovský Petr, Gründl Martin
 
Chomutov - Velká cena - 19. 3. 2022
Mláďata U9
1. místo - Svoboda Matyáš, Vopat Tomáš,
Šáda Daniel
2. místo - Hlucheňký Martin, Fialová Rosalie,
Opálková Kateřina, Smutný František, Týr Tobiáš
3. místo - Armstark Daniel
Mláďata U11
2. místo - Plíšek Šimon, Šimčíková Sára,
Deme Matyáš
3. místo - Matyáš Petr, Opálka Jan, Straka
Vítězslav
4. místo - Gunčaga Kryštof, Kindlová Sarah
 
Teplice - Judo kemp - 12. - 13. 3. 2022
Účastníci
Hromada Jakub, Gründl Martin, Matějček
Jakub, Beneš Josef, Rachač Jan, Šesták
František
   

Litoměřice - Bodovaná soutěž - 20. 2. 2022

(bodovaná soutěž pro Ml. a St. žáky)

Ml. žáci
5. místo - Šesták Marek
St. žáci
2. místo - Hromada Jakub, Matějček Jakub
3. místo - Rachač Jan
 

Litoměřice - Velká cena - 19. 2. 2022

Mláďata U9
1. místo - Fialová Rosalie, Opálková Kateřina
2. místo - Hlucheňký Martin, Šotek Kryštof
3. místo - Svoboda Matyáš, Šáda Radek,
Pungertová Sabina
4. místo - Šáda Daniel, Vopat Tomáš
Mláďata U11
1. místo - Šimčíková Sára
3. místo - Němeček Vítek
4. místo - Opálka Jan, Kučera Ladislav,
Straka Vítězslav
5. místo - Gunčaga Kryštof     
 
Chomutov - Oddílový přebor - 12. 2. 2022
Mláďata U9
1. místo - Rottenberg Martin, Šáda Daniel,
Matkovčík Matěj, Týr Tobiáš, Armstark Daniel
2. místo - Hlucheňký Martin, Opálková Kateřina,
Šáda Radek, Nováček Pavel, Pirklová Natálie,
Ungr Václav, Nguyen Amelie, Fialová Rosalie
3. místo - Kováč Václav, Pungertová Sabina,
Kopecká Viola, Vopat Tomáš, Jankůj František,
Koten Viktor, Šotek Kryštof
Mláďata U11
1. místo - Šimčíková Sára, Deme Matyáš,
Němeček Vítek
2. místo - Kindlová Sarah, Gunčaga Kryštof,
Kučera Ladislav, Zajíček Samuel
3. místo - Opálka Jan, Hauner Jakub,
Matyáš Petr