Výsledky turnajů - Archiv

 

Turnaj NERATOVICE - sobota 23.01.2010
Účast 215 judistů z 22 oddílů
Za oddíl JUDO Chomutov ze zúčastnili
pouze dva judisté s těmito výsledky :
KITTLER Jan - 1. místo ml. žáci - 55kg
KITTLEROVÁ Kateřina - 1. místo st. žák. - 57kg
Turnaj Karlovy Vary - sobota 30.01.2010
!!!! Účast 28 judistů z 5 oddílů !!!!
1. místo - Vopat D., Kittler, Křivosudský,
Mertl, Bernas, Jelínková
2. místo - Tony, Bureš
3. místo - Vopat Jan
Turnaj mláďat a koťat Litoměřice
sobota 06.02.2010 
Účast 120 judistů z 12 oddílů
1. místo  - Bureš, Koťátko
2. místo - Mertl, Kobík, Honáková, Kušniruk
3. místo - Holá, Jabůrková, Henrych, Šmíd
Kvalifikační turnaj 14. února 2010 Hranice
Kompletní výsledky jsou k nahlédnutí na stránkách ČSJu .
Postřehy a zhodnocení očima trenéra Marka Vopata pdf 
Zimní turnaj 20. února 2010 Teplice
Postřehy a zhodnocení očima trenéra Marka Vopata pdf 
V sobotu 13.03.2010 začala v Jablonci nad Nisou také 1. liga mužů.
Naši judisté obsadili skvělé druhé místo. Kompletní výsledky jsou ZDE
Kvalifikační turnaj mladší a starší žáci a žákyně
LITOMĚŘICE - 27. - 28.03.2010
1. místo - Jelínková, Vlachová
2. místo - Pašek
3. místo - Vopat
4. místo - Munzar
5. místo - Šetek, Vitvar
7. místo - Šmídová, Verner, Varmuža
Bez umístění - Holý P., Bártková, Fundová, Kittler, Křivosudský, Balík, Barcal, Holý T., Brabec
Turnaj TEPLICE - sobota 10.04.2010
Koťata a Mláďata
1. místo - Koťátko, Šetek D.
2. místo - Bureš, Suchý, Bernas
3. místo - Honáková, Procházka, Chmelík,
Nováková, Vopat J.
4. místo - Pavlíček, Jabůrková, Bach,
Štemberk, Proll
Mladší žáci a žákyně
1. místo - Vopat D., Kittler
2. místo - Balík, Verner, Jelínková
Kvalifikační turnaj Týn na Vltavou 18.04.2010
Starší žáci :
3. místo - Tereza Nipauerová, Petr Munzar
5. místo - Kateřina Kittlerová
7. místo - Anna Bártková, Michael Jobánek
9. místo - Pavel Holý
bez umístění - Lenka Fundová, Lukáš Strýhal
Mladší žáci :
1. místo - Nela Jelínková, Markéta Vlachová
3. místo - David Vopat, Jan Barcal
5. místo - Dominik Pašek, Tomáš Balík
7. místo - Josef Křivosudský
9. místo - Kateřina Šmídová, Jakub Šetek, Jan Kittler
bez umístění - Jiří Kraus, Bohuslav Brabec, Tony
 
Kvalifikační turnaj Týn na Vltavou 17.04.2010
Junioři :
9. místo - Roman Černý
Dorostenci :
1. místo - Roman Vitvar
5. místo - Kateřina Kittlerová
9. místo - Jan Šlenc
Turnaj BERLÍN - Neděle 02.05.2010
Vopat David - 2. místo
 
Turnaj Jablonec nad Nisou - sobota 01.05.2010
 149 judistů - 15 oddílů
1. místo - Jelínková, Vlachová, Vopat D.
2. místo - Kittler, Křivosudský, Varmuža, Holý T.
3. místo - Jobánek, Holý P.
 
Turnaj DĚČÍN - sobota 08.05.2010
 Koťata a Mláďata
1. místo - Bureš, Vopat J.
2. místo - Mertl, Kobík
3. místo - Friš
4. místo - Jabůrková, Honáková, Šmíd
5. místo - Pavlíček, Bernas, Bednarik
 Mladší žáci
1. místo - Vopat D., Kittler
2. místo - Tony, Balík, Šetek
3. místo - Holý T., Kraus
 Starší žáci
1. místo - Jobánek, Varmuža
2. místo - Bernář, Mašek
Výsledky
USK Cup - sobota 15.05.2010
 Mladší žáci
1. místo - Vlachová
2. místo - Pašek, Jelínková
3. místo - Kittler, Barcal
5. místo - Tony, Holý T.
 Starší žáci
2. místo - Kittlerová
3. místo - Jobánek
5. místo - Strýhal
 Dorost
2. místo - Kittlerová
5. místo - Brejcha
Výsledky LITVÍNOV - sobota 22.05.2010
Mláďata
1. místo - Bureš
2. místo - Mertl
3. místo - Kobík, Pavlíček
7. místo - Tomko, Bednárik
Bez um. - Kiš Čaji, Jakoubek, Koťátko, Bernas
 Mladší žáci
1. místo - Kittler, Křivosudský
2. místo - Tony
3. místo - Holý T.
5. místo - Kraus
7. místo - Šmídová
 Starší žáci
1. místo - Brůna, Varmuža, Jobánek
2. místo - Munzar, Strýhal
5. místo - Holý P.
 Dorost
2. místo - Brejcha
 
Výsledky AUE - sobota 29.05.2010
 Mladší žáci
1. místo - Kittler
2. místo - Jelínková
3. místo - Holý T., Vopat D.,
5. místo - Tony
Starší žáci
3. místo - Jobánek, Holý P.
 Turnaj mláďat a koťat  CHOMUTOV
 Sobota 12.06.2010
 1. místo
Mertl, Pánek, Vopat J., Šetek D.
 2. místo
Bureš, Kušniruk, Bach, Suchý, Novotný
 3. místo
Jakoubek, Tomko, Pavlíček, Černý,
Procházka, Friš, Kobík
Kvalifikační turnaj BRNO 2010
 Sobota - Neděle 18. - 19.09.2010
TEPLICE turnaj o Putovní pohár
SOBOTA 25.09.2010
 Turnaj v Teplicích je vždy rámcovým ukazatelem výkonnosti mládežnického juda v oddílech Ústeckého kraje. Ikdyž oddíl TJ VTŽ Putovní pohár získal, bylo umístění našich závodníků v jednotlivých věkových kategoriích hodně nerovnoměrné. Z tohoto pohledu zůstali za očekáváním mláďata, kde jsme oproti ostatním oddílům v kraji měli vždy navrh. Tento dluh naopak smazali starší žáci VTŽ, kdy jak účastí tak výkonem potvrdili, že soustředění na konci prázdnin mělo pro ně význam. Velký otazník visí nad účastí a výkonem mladších žáků. Zde se čekalo určitě více!!
 Mláďata Mladší žáci
1. Pánek, Kobík 1. Kittler, Křivosudský
3. Černý M., Bernas 2. Barcal
4. Koťátko 3. Brabec
5. Vopat J. 4. Holý T.
Starší žáci
1. Mašek, Varmuža, Brůna
2. Holý P.
3. Jobánek
LITOMĚŘICE Velká cena mláďat
 SOBOTA 02.10.2010
 
1. Jabůrková, Šetek D., Vopat J., Chmelík
2. Lesák, Koťátko
3. Pavlíček, Novotný, Holá, Kušniruk, Bernas, Mertl
4. Černý M., Bach, Hennrich, Procházka, Proll
5. Honáková, Bureš
Kvalifikační turnaj
Velká cena JIHLAVY 16. - 17.10.2010
Mladší žáci a žákyně
1. místo - Vopat D., Vlachová
2. místo - Pašek, Jelínková, Barcal
3. místo - Kittler
5. místo - Šetek, Brabec
7. místo - Verner
9. místo - Kraus
Bez umístění - Šmídová, Křivosudský, Holý T., TONY, Balík
 Starší žáci a žákyně
1. místo - Kittlerová
2. místo - Bednář
9. místo - Tuček
Bez umístění - Munzar, Jobánek
 Dorostenky
3. místo - Kittlerová
 Družstvo TJ VTŽ Chomutov skončilo v celkovém hodnocení cca 90 oddílů na špičkovém 3. místě !!!
XIII. Velká cena LOUNY 23.10.2010
 Mláďata a Koťata
1. místo - Bernas, Šetek D., Kobík
2. místo - Novotný, Mertl, Jabůrková
3. místo - Hennrich, Černý, Bednárik, Suchý, Honáková, Tomko, Jakoubek, Vopat J.,
4. místo - Proll, Chmelík
5. místo - Pavlíček
Bez umístění - Procházka, Bach
 Mladší a Starší žákyně
1. místo - Kittlerová
3. místo - Šmídová
 
PČR Staršího žactva
 LIBEREC 06.11.2010
  Výsledky  
 
 Sametový turnaj
TEPLICE Sobota 20.11.2010
1. místo - Kittler, Pánek ( jeden ve váze )
2. místo - Tony, Šetek D., Mertl, Kobík
3. místo - Bureš
Bez umístění - Vopat J.
PČR Mladší žáci a žákyně
MOHELNICE Sobota 13.11.2010
Přebornicí ČR v kategorii mladších žákyň
-48 kg se stala Markéta Vlachová
2. místo David Vopat
3. místo Dominik Pašek a Jan Kittler
5. místo Jan Barcal, Nela Jelínková
7. místo Jakub Verner, Tomáš Balík
 
Turnaj nadějí 2010
ÚSTÍ nad Labem Sobota 27.11.2010
1. místo - Novotný, Bureš, Kittler, Šetek D., Kobík, Šetek J., Vlach, Brabec
2. místo - Barcal, Vopat J., Honáková
3. místo - Mertl, Pavlíček
 JUDO Chomutov pořádalo 
v sobotu 04.12.2010 tradiční 
v kategoriích Mláďata 2000 - 2001,
Koťata 2002 - 2003, 2004 - 2005 a
Mladší žáci a žákyně
Turnaj samotný byl zpestřen netradičními disciplínami
pro ty nejmenší z judistů ohodnocené sladkými dorty.
!!! VÝSLEDKY !!!
1. místo - Bach, Šetek D., Novotný, Čimpera, Barcal
2. místo - Vopat J., Kobík, Šmíd, Mertl, Pánek, Brabec, Kittler
3. místo - Bureš, Honáková, Hennrich, Procházka,
Vlachová, Tony
Fotografie z Vánočního turnaje jsou ZDE

Kvalifikační turnaj
Ostrava - 12.02.2011
VÝSLEDKY
Mladší žáci
Kittler Jan - 2. místo
Tony - 5. místo
Verner Jakub - 7. místo
Bernas Vojta, Holý Tomáš - bez umístění
Starší žáci
Vopat David - 3. místo
Pašek Dominik - 5. místo
Křivosudský Josef - 7. místo
TEPLICE 19.02.2011 VÝSLEDKY
Mláďata
1. místo - Bureš,
2. místo - Sasková
5. místo - Mertl, Koťátko, Bednářová, Honáková, Tomko
Mladší a starší žáci 
1. místo - Kittler, Verner
4. místo - Pánek, Kříž
Starší žáci 
 1. místo - Vopat D.
 2. místo - Barcal, Křivosudský, Pašek, Brabec
 3. místo - Petrlík
 5. místo - Šetek
I. kolo 1. ligy mužů
5. března proběhlo za účasti našich judistů
I. kolo 1. ligy mužů na pražské Folimance
Turnaj mláďat Ústí nad Labem
Sobota 12.03.2011
VÝSLEDKY
1. místo: Jabůrková, Bach, Proll, Šetek
2. místo: Mertl, Koťátko, Hennrich,
3. místo: Honáková, Novotný, Procházka, Pavlíček
4. místo: Holá, Kušniruk
Jolana Sasková neměla bohužel soupeře.
Turnaj NERATOVICE
Sobota 12.03.2011
VÝSLEDKY
Na turnaji nás reprezentovali pouze bratři
Jan a David Vopatové, kteří oba shodně
obsadili ve svých kategoriích 3. místo
 
Stahl Pokal RIESA - SRN
Sobota 12.03.2011
VÝSLEDKY
V německém města Riesa na tradičním turnaji,
kterého se letos zúčastnilo asi 260 mladších žáků, hájil
naše barvy Honza Kittler a to v kategorii do 60 kg.
Na turnaji Honza pro zranění absolvoval jen dvě utkání,
které vyhrál, bohužel další dvě musel vzdát.
Ale díky těmto dvěma vyhraným zápasům nakonec
obsadil 3. místo
VC města LOUNY 
Sobota 19.03.2011
VÝSLEDKY
1. místo  Bureš, Novotný, Bach, Kittler, Mašek
2. místo  Vopat J., Sasková, Jabůrková, Proll,
Pašek, Křivosudský, Barcal
3. místo  Mertl, Procházka, Nováková, Kušniruk, Šetek D., Pavlíček, Brabec, Petrlík, Šetek J., Tony, Tuček
4. místo Honáková
5. místo Jakoubek, Bednářová, Bernas, Holý T.
Kvalifikační turnaj  Jablonec nad Nisou
26. - 27.03.2011
VÝSLEDKY
Mladší žáci
Kittler - 3. místo, Holý T., Bernas - bez umístění
Starší žáci
Vopat D. - 2. místo, Šetek - 5. místo
Barcal - 7. místo
Dorost
Kosinová, Holý P., Jobánek, Brejcha - bez umístění
Junioři
Černý R. - bez umístění
Celkové výsledky kvalifikačního turnaje jsou ZDE
Memoriál Václava Prokeše 
TEPLICE 
Sobota 02.04.2011
VÝSLEDKY 
Mladší a starší žáci 
1. místo - Mašek, Kittler
2. místo - Tuček, Pašek
3. místo - Barcal, Holý T., Strýhal, Kříž, Křikavová
4. místo - Tony
7. místo - Petrlík
bez umístění - Bernas
FOTO - sobota 02.04.2011
Memoriál Václava Prokeše 
TEPLICE 
Neděle 03.04.2011
VÝSLEDKY 
Mláďata 2001 - 2002, 2003 - mladší
1. místo - Koťátko
3. místo - Bureš, Jakoubek, Bach
4. místo - Hennrich
5. místo - Tomko, Vopat J., Honáková
7. místo - Mertl
FOTO - neděle 03.04.2011
Týn CUP 2011
Sobota 09.04.2011
Kittler - 1. místo
Barcal, Strýhal - 5. místo
Petrlík - bez umístění
NERATOVICE
Sobota 16.04.2011
VÝSLEDKY
1. místo - Jakoubek, Novotný, Bernas, Mertl
2. místo - Bureš, Balík
3. místo - Černý M., Tomko, Bach, Křikavová
Procházka, Petrlík, Kobík
4. místo - Kříž, Holý T., Kolář, Holá
Hranice na Moravě
Kvalifikační turnaj
Neděle 17.04.2011
VÝSLEDKY
Kittler Jan - 3. místo
TEPLICE SKJJ
Velikonoční turnaj
Sobota 23.04.2011
Mertl Daniel - 3. místo
Turnaj Litoměřice
Sobota 30.04.2011
VÝSLEDKY - FOTO
1. místo - Jabůrková, Bach, Mertl, Verner, Mašek
2. místo - Novotný, Holá, Sasková, Vopat D., Tuček
3. místo - Procházka, Honáková, Munzar, Strýhal
4. místo - Karásek D., Barcal Jak., Bureš, Koťátko, Vopat J., Křikavová, Pašek, Barcal Jan
5. místo - Honák, Zmátlo, Černý M., Holý T.
Turnaj Karlovy Vary
Sobota 07.05.2011
VÝSLEDKY- FOTO - VIDEO
1. místo - Jabůrková, Bureš, Kobík, Verner, Kittler
2. místo - Mertl, Procházka, Bach, Koťátko, Holý T.
3. místo - Honáková, Honák, Černý, Novotný,
Zahálka, Jakoubek
4. místo - Proll, Zmátlo, Vopat J., Bernas
5. místo - Barcal Jak.
Družszvo mladších žáků vyhráhlo
bodovací soutěž družstev
USK Cup Praha
Sobota 14.05.2011
VÝSLEDKY
1. místo - Kittler
3. místo - Tony, Pašek, Holý P.
4. místo - Boučková, Vopat D., Munzar
5. místo - Mašek, Kříž, Šetek
7. místo - Tuček, Petrlík, Kobík, Holý T.
9. místo - Verner
bez umíst. - Bednarik
AUE SRN
Sobota 21.05.2011 - VÝSLEDKY
Mladší a Starší žactvo, Dorost
1. místo - Tony, Kittler
2. místo - Holý P., Holý T.
3. místo - Vopat D., Boučková, Kosinová
5. místo - Verner, Bednárik, Petrlík, Šetek

Neděle 22.05.2011 - VÝSLEDKY - FOTO
Mláďata a Koťata
1. místo - Mertl, Novotný, Honáková, Bach, Zmátlo
2. místo - Bureš, Šetek D., 
3. místo - Zahálka
5. místo - Vopat J.
Krajský přebor Mláďat
 Teplice  Sobota 04.06.2011  VÝSLEDKY
2. místo - Koťátko
3. místo - Bureš, Holá
7. místo - Černý M., Vopat J., Suchý
MVC Liberec
Sobota 04.06.2011 VÝSLEDKY
2. místo - Boučková, Kittler
GRAZ Rakousko

Neděle 12.06.2011 - VÝSLEDKY
7. místo - Křivosudský, Vopat D., Kittler
9. místo - Verner, Holý T., Boučková
bez umístění - Vopat J., Mertl, Bureš
Kralupy nad Vltavou

Sobota 18.06.2011
3. místo - Mertl
Berlín Německo

Sobota 18.06.2011
1. místo - Vopat D.
2. místo - Pašek
7. místo - Kittler
Olympiáda mládeže Olomouc

Středa 22.06.2011  VÝSLEDKY
Dnešní den proběhla v Olomouci Olympiáda mládeže
krajských družstev mladých judistů. Celkem se judistické části Olympiády zúčastnilo 14 družstev tedy krajů. Za Ústecký kraj byli vybráni a náš oddíl reprezentovali Petr Tuček Josef Mašek v kategorii starších žáků. Při konečném hodnocení celkových výsledků byli naši borci oběma trenéry pochváleni za výborný výkon, který zcela jistě přispěl ke konečnému skvělému třetímu místu judistického družstva Ústeckého kraje. Chtěli bychom našim borcům pogratulovat k tomuto pěknému výsledku a zároveň bychom jim chtěli poděkovat za skvělou reprezentaci chomutovského juda.

 

Kvalifikační turnaj BRNO
VÝSLEDKY
BRNO 17.09. - 18.09.2011
Vopat D. - 2. místo
Mašek - 5. místo
Verner, Holý T., Kittler, Boučková - 7.místo
Křivosudský - 9. místo
Bernas, Tuček, Petrlík - bez umístění
Turnaj koťat a mláďat VÝSLEDKY
KADAŇ 17.09.2011
1. místo - Mertl, Sasková, Bach
Proll, Chmelík, Jakoubek, Jabůrková,
Kolář, Procházka
2. místo - Bureš, Šetek D., Novotný
Honáková, Vopat J., Koťátko, Kolář, 
Bystroň, Zahálka
3. místo - Černý M., Tomko, Březák, 
Těhník O., Holá, Nevrlý, Hennrich, Trup
Turnaj o Putovní pohár
TEPLICE 24.09.2011 VÝSLEDKY
1. místo - Mašek, Verner, Barcal
2. místo - Kolář V., Mertl, Holý, Strýhal, Perlík
3. místo - Novotný, Bernas, Koťátko, Sasková, Tuček
5. místo - Vopat, Tomko, Jakoubek, Černý, Šetek D.
Bez umístění - Bureš, Křikavová, Bach, Honáková
VÝSLEDKY
Krajský přebor LITOMĚŘICE
01.10.2011 
1. místo - Přeborníci Ústeckého kraje
Křivosudský, Verner, Barcal,
Kittler, Munzar
2. místo - Mašek, Tuček, Petrlík,
Šetek J., Boučková
3. místo - Majer, Pánek, Holý T.

FOTO

VÝSLEDKY
Turnaj mláďat a koťat
LITOMĚŘICE 01.10.2011
1. místo - Vopat J., Bureš Ma., Mertl,
Koťátko, Barcal Jak.,
2. místo - Jakoubek, Jasková, Šetek D.
3. místo - Bureš Mi., Honák, Novotný, 
Černý, Kolář V., Tomko, Zahálka, Procházka
5. místo - Honáková, Chmelík, Kolář F.,
Zmátlo, Hennrich
Bez umístění - Kušniruk 
VÝSLEDKY
Turnaj mláďat a koťat
MOST sobota 08.10.2011
1. místo - Mertl, Koťátko, Bureš Ma., Šetek D.
2. místo - Černý, Proll, Zmátlo, Novotný
3. místo - Bystroň, Jakoubek, Vopat J., Bach,
Nevrlý, Kolář F.
4. místo - Hennrich, Bureš Mi., Tomko, Trup,
Tačovský
Chomutovská mláďata získala
jako nejlepší oddíl Putovní pohár
GRATULUJEME
Kvalifikační Turnaj - Český pohár
JIHLAVA neděle 16.10.2011
2. místo - Varmuža
3. místo - Vopat D.
5. místo - Petrlík
7. místo - Pašek, Kittler
bez umístění - Barcal, Tuček, Verner, Holý T.
Velká cena města LOUNY
Sobota 22.10.2011
1. místo - Jabůrková, Honák, Boučková (dorost),
Procházka, Barcal, Těhník Filip
2. místo - Bureš Ma., Bach, Koťátko,
Kolář V., Kolář F., Šnáblová,Proll, Boučková (st.žákyně)
3. místo - Honáková, Bureš Michal, Trup,
Kosinová, Šetek, Chmelík, Hennrich
4. místo - Těhník Oldřich, Nevrlý, Černý
5. místo - Zmátlo
bez umístění - Vopat J.
Pohár Severu RUMBURK
Sobota 29.10.2011
1. místo - Jabůrková, Honáková, Barcal Jak,
Bureš Ma., Bach, Kittler, Strýhal, Chmelík, Procházka
2. místo -  Těhník Filip, Novotný, Suchý, Mertl,  
Kříž, Zahálka, Nevrlý, Zmátlo
3. místo - Trup, Holý T., Těhník O, Klega
4. místo - Bernas
Pohár České republiky OSTRAVA
Sobota 29.10.2011
David VOPAT
se stal přeborníkem České republiky
BLAHOPŘEJEME
3. místo - Varmuža
4. místo - Pašek
5. místo - Křivosudský, Boučková
7. místo - Tuček
9. místo - Mašek, Šetek
bez umístění - Barcal, Majer, Petrlík
Všem umístěným GRATULUJEME
Turnaj nadějí 2011
Ústí nad Labem
Sobota 05.11.2011
1. místo :  Bureš Matěj, Petrlík, Novotný, Honáková
 2. místo :  Koťátko, Verner, Proll, Vopat Jan,
Bach, Jabůrková, Strýhal
 3. místo :  Bureš Michal, Kolář Vojtěch,
 4. místo :  Sasková, Fryš, Zmátlo, Bauerová, Černý,
 5. místo :  Zahálka
 Bez umístění :  Mertl
Mistrovství České republiky
mužů a žen JIČÍN
Sobota 05.11.2011
Lukáš Novakovsky
obsadil ve skvělé konkurenci krásné  3. místo
v kategorii do 60kg
BLAHOPŘEJEME
Pohár České republiky LITOMĚŘICE
Mladší žáci a žákyně
Sobota 12.11.2011
Jan Kittler
v kategorii +60 kg získal 2. místo
GRATULUJEME
bez umístění - Holý T., Verner
Sametový turnaj TEPLICE
Sobota 19.11.2011
Mláďata 2001-2, 2003-4
Mladší a Starší žáci
1. místo - Novotný, Mertl, Kolář F., Holý T.,
Kittler, Petrlík, Křivosudský, Tuček
2. místo - Sasková, Honáková, Zmátlo,
Bureš, Verner
3. místo - Šetek D., Bernas
4. místo - Pánek, Bach
5. Vopat J.
Mladí chomutovští judisté zístali 19.11.2011
na Sametovém turnaji v Teplicích
Pohár za nejúspěšnější oddíl turnaje

Turnaj AUE - SRN
Sobota 26.11.2011
U11 - Mláďata 2001- mladší
U15 - Starší žáci a žákyně
1. místo - Mertl
2. místo - Vopat J.
3. místo - Honáková, Boučková
5. místo - Bureš, Šetek
Bez umístění - Bach, Novotný
Turnaj AUE - SRN
Neděle 27.11.2011
U13 - Mladší žáci a žákyně
U17 - Dorost
1. místo - Kittler
Vánoční turnaj DĚČÍN
Sraz je v sobotu 03.12.2011
1. místo - Holý T.,
2. místo - Bach, Mertl, Bureš, Koťátko
4. místo - Honáková
Vánoční turnaj CHOMUTOV
Sobota 10.12.2011
Mláďata 2001-2, 2003-4, 2005-6
Mladší žáci a žákyně
1. místo: Bach, Honáková, Zahálka, Kolář st.,
Verner, Kittler, Proll, Němec, Hrůza
2. místo: Barcal, Hennrich, Novotný, Chmelík,
Bureš Matěj, Vopat, Mertl, Kraus, Hrůzová
3. místo: Nevrlý, Procházka, Kolář ml., Březák, Jabůrková, Černý, Fryš, Bureš Michal,
Sasková, Pánek, Zoubek, Zoubková, Bartoš,
Těhník F., Pátková, Blahová, Pivovar, Krátký
   

 

 


Nový Bydžov 14.01.2012
Kvalifikace do Dorostenecké ligy.
Chomutovští judisté se kvalifikovali
 a to z druhého postupového místa
do Dorostenecké ligy pro rok 2012
GRATULUJEME
Jena SRN 14.01.2012
Internationalen Sparkassenpokal 2012
450 závodníků - 52 oddílů
U14 Jan Kittler - 1. místo
U17 Laura Boučková - 5. místo
Neratovice 21.01.2012
Honáková Tereza - 1. místo
Kolář Filip, Kolář Vojtěch - 3. místo
Litoměřice 04.02.2012
Mláďata 2002-3
1. místo - Lesák, Koťátko, Vopat J.
3. místo - Kolář F., Jabůrková, Procházka
5. místo - Zemanová
Mláďata 2004-5
1. místo - Honáková, Novotný, Šetek, Bystroň
3. místo - Barcal, Trup, Zoubek
Mláďata 2006-mladší
1. místo - Zoubková
2. místo - Bureš Michal
Karlovy Vary 11.02.2012
Novotný Jakub - 2. místo
Honáková Tereza - 3. místo
Český pohár - Kvalifikační turnaj
Ostrava 12.02.2012
Mladší žáci
Bureš Matěj - 2. místo
Starší žáci
Kittler Jan - 5. místo
Teplice 18.02.2012
Mláďata 2002-3, Koťata 2004-5
1. místo - Honáková, Novotný, Koťátko
2. místo - Nevrlý, Jabůrková
3. místo - Holá
5. místo - Vopat J.
Mladší a Starší žáci
1. místo - Pánek
2. místo - Bureš
3. místo - Mertl
4. místo - Černý
FOTO
Dorostenecká liga 1. kolo
Chomutov 18.02.2012
Louny 03.03.2012
Mláďata 2002-3, Koťata 2004-7
1. místo - Novotný, Honáková
2. místo - Blahová, Zoubková
3. místo - Vopat, Chmelík, Zahálka, Nevrlý
5. místo - Bach, Šetek
Mladší a Starší žáci
1. místo - Kittler
2. místo - Petrlík
3. místo - Bureš Matěj
5. místo - Mertl, Černý
Neratovice 17.03.2012
Mláďata 2002-3, Koťata 2004-7
1. místo - Novotný, Honáková
Mladší žáci
2. místo - Jakoubek

					
Jablonec nad Nisou24.03.2012
Dorost U17
Holý P. - 3. místo
Tuček 7. místo
Mašek - 5. místo
Munzar 5. místo
Boučková 7. místo
Jablonec nad Nisou25.03.2012
Mladší žactvo U13
Mertl - bez umístění
Černý M. bez umístění
Bureš - bez umístění
Starší žactvo U15
Petrlík - 3. místo
Boučková 5. místo
Brabec 5. místo
Verner - 9. místo
Kittler - bez umístění
Ústí nad Labem 24.03.2012
Mláďata 2002-3, Koťata 2004-7
1. místo - Novotný, Němec, Hrůzová, Zoubek
2. místo - Honáková, Zoubková
4. místo - Hrůza
VC Chomutov 14.04.2012
Dorost U17
4. místo - Varmuža, Munzar
5. místo - Brůna
7. místo - Brabec, Boučková
9. místo - Kosinová
bez umístění - Tuček, Strýhal,Barcal, Petrlík
Junioři U20
3. místo - Brejcha
5. místo - Šlenc, Černý
7. místo - Šulc
VC Chomutov 15.04.2012
Mladší žactvo U13
4. místo - Sasková
5. místo - Bureš, Pánek
bez umístění - Tomko, Fryš, Mertl, Jakoubek
Starší žactvo U15
1. místo - Barcal
2. místo - Petrlík
3. místo - Brabec, Boučková
bez umístění - Verner, Kittler
Teplice 21.04.2012
1. místo - Novotný, Zoubková
2. místo - Honáková
3. místo - Proll, Mertl
5. místo - Němec 
Karlovy Vary 28.04.2012
1. místo - Novotný, Vopat J., Mertl
2. místo - Honáková
3. místo - Bureš Matěj
Teplice 05.05.2012
Starší žáci
1. místo - Barcal, Vopat D.
3. místo - Verner
4. místo - Petrlík
5. místo - Brabec
Mladší žáci 
2. místo - Mertl
4. místo - Fryš, Sasková
5. místo - Bureš
Junioři
4. místo - Čerrný
9. místo - Šlenc
12. místo - Šulc
Teplice 06.05.2012
Dorost
1. místo - Brůna
5. místo - Strýhal, Kosinová
Mláďata
1. místo - Novotný
2. místo - Vopat J., Honáková
4. místo - Jabůrková
5. místo - Chmelík
Sušice 12.05.2012
Mláďata
1. místo - Novotný
3. místo - Honáková
USK Cup 12.05.2012
Mladší žáci 
2. místo - Mertl
4. místo - Bureš
Starší žáci
2. místo - Petrlík, Vopat D.
3. místo - Brabec
bez. um. - Barcal
Dorost
9. místo - Strýhal
Děčín 19.05.2012
Koťata
1. místo - Novotný, Honáková
2. místo - Zoubek, Zoubková
3. místo - Šetek
4. místo - Barcal Jak., Bureš Mi.
Mláďata
1. místo - Vopat J., Koťátko
3. místo - Procházka
4. místo - Proll
5. místo - Jabůrková, Chmelík
Mladší žactvo
2. místo - Mertl
3. místo - Jakoubek
4. místo - Bureš Ma., Pánek
Starší žactvo
1. místo - Barcal Jan
2. místo - Petrlík, Brabec
Benešov 26.05.2012
Starší žáci
1. místo - Kittler

Dorostenecká liga 2. kolo
Plzeň 26.05.2012
Chomutov 26.05.2012
Koťata & Mláďata
1. místo - Zoubková, Honáková, Vopat J.,
Jabůrková
2. místo - Nevrlý, Zoubek, Novotný, Šetek
3. místo - Bureš Mi., Bystroň, Chmelík,
Zemanová, Bach, Procházka
4. místo - Trup, Karásek, Němec, Březák,
Bláhová, Barcal Jak., Holá
Teplice 02.06.2012
Krajský přebor mláďat
2. místo - Honáková, Vopat J.,Novotný
3. místo - Šetek
5. místo - Marek
7. místo - Bach, Barcal Jak.
MVC Michalovce SVK 
16.06.2012
Starší žáci
3. místo - Kittler
Kadaň 15.09.2012
Turnaj družstev mláďat
1. místo - Chomutov I - Honáková, Vopat J., Novotný,
Zahálka, Zoubek, Bartoš
2. místo - Chomutov II - Proll, Procházka, Chmelík
3. místo - Kadaň
LOUNY 22.09.2012
Krajský přebor žactva a dorostu
Mladší žáci
 1. místo - Mertl
3. místo - Jakoubek
5. místo - Bureš
7. místo - Černý
Starší žáci
 1. místo - Petrlík
2. místo - Holý T.
Dorost
 1. místo - Holý P.l
2. místo - Petrlík
3. místo -  Tuček
Kralupy nad Vltavou 22.9.2012
2. místo - Honáková, Novotný
4. místo - Vopat J.
Chomutov 06.10.2012
Dorostenecká liga
Sestava judistů Chomutova
Vitvar, Brabec, Vrbíček, Strýhal, Jobánek,
Urbanec, Rubeš, Šlenc, Šulc,
Brejcha, Brůna, Varmuža, Holý P.
CV - Liberec 5:3
CV - USK 5:3
CV - Čáslav 7:1
CV - Hranice 3:4
CV - Brno 2:6
Celkově obsadili chomutovští judisté 5. místo
Louny 06.10.2012
Mláďata
 1. místo - Novotný, Šetek
2. místo - Honáková
3. místo - Bach
4. místo - Bartoš
5. místo - Procházka, Zmátlo, Zoubek,
Bláhová, Klega, Proll
7. místo - Barcal, Holá
Mladší žákyně
 3. místo - Sasková
MOST 13.10.2012
Mláďata
 1. místo - Novotný, Honáková, Zoubková
2. místo - Vopat J., Šetek, Němec
3. místo - Bach, Bláhová, Nevrlý, Štemberk
5. místo - Procházka, Zmátlo, Chmelík, Barcal,
 Holá, Jabůrková
Litoměřice 13.10.2012
PČR družstev starších žáků
 1. místo obsadilo družstvo starších
žáků SJ Litoměřice kde i chomutovské
judo mělo své zastoupení.
Ve váze do 42 kg nás reprezentoval 
David Vopat a ve váze do 73 kg
to byl Tomáš Petrlík.
Oběma judistům gratulujeme.
Neratovice 20.10.2012
Mláďata
 1. místo - Novotný, Honáková
Teplice 20.10.2012
Kvalifikační turnaj
 Mladší žáci
Bez um. - Bureš, Černý, Jakoubek
Starší žáci
1. místo - Vopat D.
2. místo - Petrlík
3. místo - Holý T.
7. místo - Brabec
Bez um. - Balík, Kittler
 
Teplice 21.10.2012
Kvalifikační turnaj
 Dorost
2. místo - Varmuža, Holý P.
3. místo - Brůna
5. místo - Petrlík, Kosinová
7. místo - Vopat D., Jobánek, Tuček
Bez um. - Strýhal 
Rumburk 27.10.2012
Mláďata
 1. místo - Novotný,  Zoubková
2. místo - Honáková
3. místo - Procházka, Nevrlý, Zmátlo, Štemberk
5. místo -  Barcal
Mladší žáci
1. místo - Sasková
2. místo - Křikavová, Mertl
3. místo -Jakoubek
4. místo - Černý
Starší žáci
1. místo - Brabec
2. místo - Holý T., Kittler
Teplice 27.10.2012
Mistrovství České republiky
 DOROST
7. místo - Holý P.
Bez um. - Jobánek, Varmuža, Tuček, Petrlík
Polná 03.11.2012
 1. místo - Honáková
2. místo - Novotný, Vopat J.
Ústí nad Labem 03.11.2012
 1. místo - Zoubková, Zoubek, Mertl
2. místo - Bureš, Proll
3. místo - Jakoubek, Nevrlý
5. místo -  Zemanová, Chmelík
Teplice 10.11.2012
 Mláďata
2. místo - Nevrlý, Honáková, Jabůrková
3. místo - Vopat J., Novotný
5. místo -  Zoubek, Šetek
Mladší a Starší žáci
1. místo - Petrlík, Vopat D.
2. místo - Mertl, Kittler, Holý T.
4. místo - Černý
5. místo -  Bureš Ma., Jakoubek
Neratovice 17.11.2012
 1. místo - Honáková, Novotný
PČR Chomutov 24.11.2012
Starší žáci
1. místo - Vopat David
3. místo - Verner Jakub
5. místo - Petrlík Tomáš
7. místo -  Barcal Jan
Bez umístění - Kittler Jan
Všem medailistům a umístěným judistům
gratulujeme
Děčín 01.12.2012
 Mláďata
1. místo - Novotný, Zoubková
3. místo - Zoubek
4. místo -  Honáková
Mladší žáci
1. místo - Mert, Černý
Chomutov 08.12.2012
 Mláďata
1. místo - Zoubek, Honáková
2. místo - Nevrlý, Pavlíček, Král, Štemberk
Novotný Jak., 
3. místo - Proll, Barcal, Bartoš, Vrbová, 
Zoubková, Vild, Vopat, Marek, 
4. místo - Šetek, Kubricht, Bláhová, Březák
5. místo - Gottvald, Zahálka, Bach
Mladší žáci
1. místo - Mertl
2. místo - Bureš, Jakoubek, Křikavová
3. místo - Černý
 

 

 

 

Neratovice 
12.01.2013
1. místo - Zoubková, Honáková, Mertl, Bureš
2. místo - Zoubek, Marek
Jihlava 19.01.2013
Mláďata
1. místo - Honáková, Zoubková
5. místo - Zoubek
Mladší žáci
2. místo - Mertl
3. místo - Bureš
bez umístění - Černý, Vopat J.
Liberec 
19.01.2013
Dorost
2. místo - Vopat D.
4. místo - Pertlík
Muži
3. místo - Vopat M., Knepr
Česká Třebová 
27.01.2013
Starší žáci
2. místo - Kittler
Litoměřice 
02.02.2013
Mláďata
1. místo - Zoubková, Honáková, Proll, Zahálka
2. místo - Novotný, Němec 
3. místo - Marek, Bach
4. místo - Procházka
Teplice 01. - 03.02.2013
Soustředění žactva a dorostu
Neratovice 09.02.2013
Mláďata
1. místo - Honáková, Zoubková,
Novotný,Bach
2. místo - Marek, Zoubekl
4. místo - Gottvald
Ostrava 
09.02.2013
Mladší žáci
3. místo - Mertl
bez umístění - Černý, Vopat J.,
Bureš
Starší žáci
2. místo - Holý T.
3. místo - Kittler
Ostrava 10.02.2013
Dorost
7. místo - Vopat D.
9. místo - Holý P., Brabec
bez umístění - Balík
Teplice 16.02.2013
Mláďata
1. místo - Honáková, Marek, Novotný, 
2. místo - Bach
3. místo - Zoubková, Němec
4. místo - Šetek
Mladší žáci
1. místo - Bureš, Mertl
bez umístění - Černý, Vopat J.
Starší žáci
1. místo - Kittler
3. místo - Holý T.
Spremberg 02.03.2013
Mláďata
2. místo - Honáková 
3. místo - Marek, Zoubková
5. místo - Novotný
9. místo - Zoubek
Vocklabruck 
02.03.2013
Dorost
2. místo - Vopat D.
image
Spremberg 03.03.2013
Mladší žáci
2. místo - Mertl
3. místo - Vopat J.
7. místo - Jakoubek
Starší žáci & Dorost
3. místo - Kittler, Vopat D., Petrlík
7. místo - Holý T.
Cheb 09.03.2013
Mláďata
1. místo - Novotný
2. místo - Honáková
Mladší žáci
1. místo - Bureš
2. místo - Mertl
3. místo - Černý
Jablonec 16.03.2013
Mladší žáci
bez umístění - Bureš, Mertl, 
Černý,
Vopat J.
Starší žáci
5. místo - Holý T.
7. místo - Kittler
Jablonec 17.03.2013
Dorost
3. místo - Vopat D.
5. místo - Holý P., Petrlík
bez umístění - Kosinová
Pezinok SVK 23.03.2013
Starší žáci
4. místo - Kittler
MT Bremen GER 
23.03.2013
Dorost U18
5. místo - Vopat D.
Gratulujeme za skvělý výkon na tomto 
Mezinárodním turnaji dorostenců,
kde David
vystupoval nejen za chomutovský oddíl,
ale i jako
reprezentant České republiky.
Ústí nad Labem 
23.03.2013
Mláďata
1. místo - Novotný, Zoubková,
Marek
2. místo - Bach, Zoubek, Zahálka
3. místo - Zmátlo
4. místo - Honáková
5. místo - Karásek D., Poprovský,
Bláhová
Mladší žáci
1. místo - Mertl
2. místo - Černý
3. místo - Vopat J.
5. místo - Bureš
Kamenice 06.04.2013
Mláďata
1. místo - Zoubek, Honáková,
Marek
2. místo - Zoubková, Šetek,
Procházka
3. místo - Bach
4. místo - Karásek D., Chmelík,
Zmátlo
... FOTO
Treninkový sraz
Litoměřice 5. - 7.4.2013
 
ČP Chomutov 13.04.2013
Mládší žáci
5. místo - Vopat J.
7. místo - Bureš
bez. umíst. - Mertl, Štemberk
Starší žáci
2. místo - Kittler
3. místo - Holý T.
Dorost
2. místo - Vopat J.
3. místo - Pertlík
4. místo - Brůna
7. místo - Kosinová
bez. umíst. - Barcal, Tuček
.... FOTO
.... HODNOCENÍ
Česká Lípa 
20.04.2013
Mláďata & Mladší žáci
2. místo - Novotný, Mertl
3. místo - Marek, Němec, Vrbová,
Bach
4. místo - Zoubek, Zmátlo
5. místo - Honáková, Zoubková
.... FOTO
Louny 27.04.2013
Mláďata
1. místo - Zoubek, Honáková, Bach, 
Marek, 
Novotný, Barcal, Němec, Karásek O.
2. místo - Šetek, Zoubková
3. místo - Zmátlo, Poprovský
4. místo - Karásek D., Šnáblová,
Bláhová
Mladší žáci
1. místo - Mertl
2. místo - Bureš, Jakoubek, 
3. místo - Vopat J.
Starší žáci
1. místo - Kittler, Holý T.
.... FOTO
Budapest HUN 
04.-05.05.2013
Mladší žáci
7. místo - Mertl
bez  umístění - Bureš, Vopat J., Černý
Starší žáci
7. místo - Kittler
Dorost
5. místo - Vopat D.
bez  umístění - Petrlík, Brabec
Benešov 04.05.2013
Mláďata
1. místo - Honáková, Marek, Němec
2. místo - Bach, Karásek O.
3. místo - Zmátlo, Zoubková, Šetek
4. místo - Karásek D.
5. místo - Novotný
Děčín 04.05.2013
Mláďata
2. místo - Vrbová
Karlovy Vary 11.05.2013
Mláďata
1. místo - Marek, Novotný
2. místo - Zmátlo, Zoubková
3. místo - Honáková
4. místo - Bach
USK Cup 11.05.2013
Mladší žáci
3. místo - Vopat J.
5. místo - Černý
bez  umístění - Mertl, Jakoubek
Dorost
3. místo - Petrlík
5. místo - Kosinová
Chomutov 18.05.2013
Mláďata & Koťata
1. místo - Barcal Jak., Honáková, Novotný,
Bach, Marek, Němec, Karásek O.,
Polášek,  El Ngar, Vanin, Vrbová
2. místo - Zoubková, Procházka, Šnáblová,
Zoubek, Šetek, Háček, Krásl S., Dufek,
Král, Poprovský
3. místo - Zmátlo, Březák, Karásek D.,
Pavlíček, Matzková, Vild, Krásl J., Mocek,
Pham Ha, Vošta, Vrbová, Vaňkát
... FOTO
Salzburg AUT 
18. - 19.05.2013
Mladší žáci
bez  umístění - Vopat J.
Starší žáci
3. místo - Kittler
7. místo - Holý T.
... FOTO
... Výsledky
1. liga - Mělník
25.05.2013
Složení chomutovského týmu :
Novakovský, Šimek, Kůta, Vocásek,
Meitner, Vopat, Král, Brejcha
CV - Štola Praha 5:2
Novakovský, Šimek, Kůta,
Vocásek, Král
CV - EMĚ Mělník 5:2
Novakovský, Šimek, Kůta,
Meitner, Král
CV - TSC Turnov 3:4
 Kůta, Meitner, Král
CV - TATRAN Prachatice 3:4
Novakovský, Kůta, Král
CV - SKJ České Budějovice 4:3
Novakovský, Šimek, Kůta, Král
Český Pohár družtev
Brno 25.05.2013
V Brně se 25.05.2013 konal
ČP krajských družstev starších žáků.
Chomutovský oddíl v rámci Ústeckého kraje
zastupovali Tomáš Holý Jan Kittler.
Turnaje se zúčastnilo 10 družstev
z celé ČR.
Ústecké družstvo mladých judistů
obsadilo 1. místo.
GRATULUJEME
.... FOTO
.... Výsledky
Aue GER 25. -26.05.2013
Mláďata & Koťata
1. místo - Marek, Zoubek
2. místo - Zoubková
3. místo - Honáková, Novotný
5. místo - Šetek, Bach
7. místo - Zmátlo
Dorostenecká liga
2. kolo
Chomutov 01.06.2013
Složení chomutovského týmu :
Holý T., Vopat D., Brabec, Svoboda,
Nipauer, Pomahač, Kittler, Petrlík,
Holý P., Brůna, Vitvar
.... FOTO
.... Výsledky
TUZLA Cup Berlin GER
08.06.2013
4. místo - Vopat David
KP Teplice Mláďata
08.06.2013
Mláďata
1. místo - Honáková, Karásek O.
2. místo - Bach
3. místo - Novotný, Marek
4. místo - Zmátlo, Poprovský
5. místo - Šetek
7. místo - Karásek D.
Chemnitz GER
15.06.2013
Dorost
1. místo - Vopat D.
2. místo - Holý P., Petrlík
3. místo - Brejcha
Rumburk
15.06.2013
Mláďata
1. místo - Novotný
Mladší žáci
1. místo - Mertl, Vopat J.
Graz AUT
29.06.2013 - U18
3. místo - Vopat David
30.06.2013 - U16
1. místo - Vopat David
Most 14.09.2013
Mláďata
1. místo - Marek
2. místo - Novotný, Honáková
Bach, Zoubková
3. místo - Zoubek, Procházka
Barcal Jakub, Urner
V rámci soutěže družstev
obsadil náš oddíl 3. místo
Mariánské Lázně
21.09.2013
Mláďata
1. místo - Novotný
ČP Brno 21.09.2013
Dorost
3. místo - Vopat D.
7. místo - Petrlík, Holý P.
bez umístění - Brabec, Balík
ČP Brno 22.09.2013
Mladší žáci
3. místo - Mertl
9. místo - Černý
bez umístění - Bureš, Vopat J., Jakoubek
Starší žáci
2. místo - Holý T.
9. místo - Kittler
1. liga mužů - 3. kolo
Sestupová skupina 
Chomutov - Sobota 28.09.2013
Teplice 28.09.2013
Mláďata
1. místo - Marek, Bach, Urner
3. místo - Novotný, Honáková
4. místo - Zoubková, Háček
5. místo - Šetek
Mladší žáci
1. místo - Bureš
2. místo - Mertl, Vopat J.
3. místo - Jakoubek
ČP Teplice 05.10.2013
Mladší žáci
1. místo - Mertl
5. místo - Černý
7. místo - Vopat J.
9. místo - Bureš
bez umístění - Jakoubek
Starší žáci
7. místo - Kittler
ČP Teplice 06.10.2013
Dorost
3. místo - Brabec, Holý P.
9. místo - Petrlík
bez umístění - Balík
KP Litoměřice 05.10.2013
Mladší žáci
1. místo - Vopat J.
2. místo - Jakoubek
3. místo - Černý
5. místo - Bureš
Starší žáci
2. místo - Kittler
Dorost
1. místo - Petrlík

3. místo - Kittler

1. liga mužů
1. a 2. kolo 
Sestupová skupina 
Chomutov a Hranice na Moravě
Sobota 28.09.2013

Louny 19.10.2013

Mláďata
1. místo - Marek, Barcal, Novotný
Honáková
2. místo - Urner, Karásek D., Bach,
Zoubek, Zoubková
3. místo - Němec, Vrbová, Vaňkát
4. místo - Poprovský, Urnerová
5. místo - Král
Rumburk 26.10.2013
Mláďata
1. místo - Zoubek, Novotný, Marek,
Zoubková, Vošta, Urner, Němec, Honáková
2. místo - Bach, Šetek, Vrbová, Barcal
3. místo - Háček, Zmátlo, Pham Ha
Procházka, Vild, Vanin, Urnerová
Mladší žáci
1. místo - Vopat J.,
3. místo - Mertl, Bureš, Holá
5. místo - Černý, Jakoubek
Trofej za nejtechničtějšího závodníka
v kategorii mláďat získal Jakub Novotný
Auma SRN 02.11.2013
Mladší žáci
5. místo - Vopat Jan
Dorost
2. místo - Vopat David
Ústí nad Labem
02.11.2013
Mláďata
1. místo - Zoubková, Šetek
2. místo - Bach, Pavlíček, Marek
3. místo - Zmátlo, Vošta, Kubricht, Zoubek
4. místo - Vaňkát, Vanin, Poláček
Mladší žáci
3. místo - Mertl, Jakoubek
5. místo - Bureš
Polná 03.11.2013
Mláďata
3. místo - Novotný
5. místo - Honáková
Děčín 09.11.2013
Mláďata
1. místo - Novotný, Marek, Urner
2. místo - Bach, Šetek, Vild
3. místo - Zmátlo, Vanin, Zoubková
4. místo - Urnerová, Háček
5. místo - Vrbová
MČR Dorost
Jablonec nad Nisou
09.11.2013
3. místo - Vopat David
5. místo - Holý Pavel
7. místo - Petrlík Tomáš
bez umístění - Kosinová Eliška
PČR Starší žáci
Hranice
16.11.2013
7. místo - Kittler Jan
bez umístění - Holý Tomáš
AUE  16.11.2013
Mláďata
2. místo - Honáková, Zoubková
3. místo - Novotný, Zoubek
bez umístění - Šetek, Marek
AUE  17.11.2013
Dorost
1. místo - Vopat D.
2. místo - Petrlík
PČR Mladší žáci
Ostrava
23.11.2013
1. místo - Mertl Daniel
3. místo - Černý Matěj
bez umístění - Vopat Jan, Bureš Matěj,
Jakoubek Václav
!!!! GRATULUJEME !!!!
Chomutov
07.12.2013
Koťata a Mláďata
1. místo - Obermaier, Beneš, Barcal
Šetek, Poláček, Procházka V.
2. místo - Vrbová, Procházka J., Vild
Něme, Zoubková, Dufek, Bach, cára
3. místo - Richter, Král, Kováč,
Urnerová, Pavlíček V., Matějček
Kubricht, Pavlíček P., Honáková
Novotný
Mladší žáci
1. místo - Mertl
3. místo - Černý, Jakoubek
   

 

 

Neratovice
11.01.2014
Koťata a Mláďata
1. místo - Honáková, Novotný,
Zoubek
2. místo - Zoubková
Mladší žáci
3. místo - Zmátlo, Proll
4. místo - Holá
Starší žáci
1. místo - Mertl
Jihlava
19.01.2014
Koťata a Mláďata
2. místo - Honáková, Zoubková
3. místo - Zoubek
bez umístění - Háček
Starší žáci
2. místo - Mertl
3. místo - Bureš
Turnov
25.01.2014
Kvalifikace do Dorostenecké ligy
Chomutovští dorostenci ve složení
Vopat D., Nipauer, Varmuža, Lasík,
Vitvar, Petrlík, Kittler, Holý T., Brabec,
Pomahač, Barcal a po výsledcích
CV - Teplice 6:2
CV - Jablonec 5:3
CV - Čáslav 6:2
CV - Turnov 7:1
postoupili do dorostenecké ligy
pro rok 2014
Olomouc
01.02.2014
Dorost
2. místo - Vopat D.
5. místo - Petrlík, Holý T.
bez um. - Kittler, Brabec
Junioři
4. místo - Holý P.
Neratovice
01.02.2014
Koťata a Mláďata
1. místo - Honáková, Zoubková
2. místo - Zoubek
ČP Ostrava
15.02.2014
Mladší žáci
3. místo - Vopat J.
Starší žáci
1. místo - Mertl
ČP Ostrava
16.02.2014
Dorost
3. místo - Vopat D.
7. místo - Holý T..
9. místo - Petrlík, Kittler
Junioři
2. místo - Vopat D.
3. místo - Holý P.
bez um. - Brejcha
Plzeň
22.02.2014
1. kolo Dorostenecké ligy
Složení družstva chomutovských judistů
Vopat D., Nipauer, Varmuža, Vitvar,
Petrlík, Mouzaev, Pomahač, Hegedus
CV - Jablonec 6:2
CV - Plzeň 5:3
CV - Litoměřice 3:5
CV - Prachatice 5:3
Cv - USK Praha 6:2
Po první kole jsou naši judisté
na 2. místě ve své skupině
TEPLICE
23.02.2014
Mláďata
1. místo - Honáková, Novotný
2. místo - Zoubková, Poláček, Němec
4. místo - Pavlíček P., Karásek O., Vild
5. místo - Beneš, Vošta, Obermajer, Vrbová
Mladší žáci
1. místo - Vopat J.
4. místo - Zmátlo
Starší žáci
1. místo - Mertl
2. místo - Bureš
Chomutovské družstvo získalo na turnaji
pohár za nejlepší výsledky ze všech
zúčastněných oddílů
Spremberg - SRN
01. - 02.03.2014
Mláďata
1. místo - Honáková, Zoubková
3. místo - Novotný, Karásek O.
7. místo - Marek, Zoubek
Mladší žáci
3. místo - Vopat J.
Starší žáci
1. místo - Mertl
5. místo - Bureš
9. místo - Jakoubek
Dorost
7. místo - Holý T.
Litoměřice
08.03.2014
Mláďata
1. místo - Zoubková, Novotný,
Karásek O.
2. místo - Honáková, Obermajer,
Šetek, Marek
3. místo - Karásek D., Blažek
4. místo - Beneš, Boušek
5. místo - Barcal, Zoubek, Pavlíček
ČP Jablonec nad Nisou
15. - 16.03.2014
Mladší žáci
1. místo - Vopat J.
Starší žáci
2. místo - Mertl
bez. umíst. - Bureš, Černý M.
Dorost
3. místo - Petrlík, Varmuža
7. místo - Vopat D.
bez. umíst. - Kittler, Holý T.
Junioři
1. místo - Holý P.
2. místo - Vopat D., Brejcha
Benešov
22.03.2014
Koťata
1. místo - Pavlíček P.
2. místo - Vild
3. místo - Obermaier
4. místo - Vrbová
Mláďata
1. místo - Zoubková, Novotný,
Zoubek
2. místo - Honáková, Němec, Černý,
Barcal
bez umístění - Bach, Háček, Marek,
Procházka
Freiberg SRN
22.03.2014
Dorost
1. místo - Petrlík
Mariánské Lázně
29.03.2014
Mláďata
1. místo - Novotný
Louny 05.04.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Novotný, Honáková, Beneš,
Pavlíček Př.
2. místo - Zoubková 
3. místo - Zoubek, Vild, Karásek, Boušek,
Šetková, Obermaier, Šetek
4. místo - Němec, Vrbová
5. místo - Marek, Haník
Mladší žáci
1. místo - Vopat J.
2. místo - Bach
3. místo - Zmátlo
5. místo - Proll
Starší žáci
2. místo - Mertl
4. místo - Černý
5. místo - Jakoubek
Cheb 12.04.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Novotný, Honáková, Marek
2. místo - Zoubková 
4. místo - Pavlíček Př.
5. místo - Zmátlo
Mladší žáci
bez umíst. - Proll
Starší žáci
1. místo - Bureš
Teplice 19.04.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Zoubková, Obermaier
2. místo - Zoubek Pa., Šetková,
Boušek,Procházka 
3. místo - Beneš, Zoubek Pe.,
Vrbová
5. místo - Blažek
7. místo - Vanin
Kamenice 26.04.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Novotný
2. místo - Zoubek Pa., Vild 
3. místo - Karásek O., Němec
4. místo - Karásek D.
Starší žáci
1. místo - Bureš
Dorost
1. místo - Petrlík
Budapešť 03.05.2014
Dorost
3. místo - Vopat D.
7. místo - Petrlík
9. místo - Holý T.
Sokolov 10.05.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Honáková,
Novotný - vítěz do 34kg a do 36,5kg
Starší žáci
1. místo - Mertl
2. místo - Jakoubek
3. místo - Černý
Aue SRN 17.05.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Novotný, Honáková
3. místo - Karásek D. 
5. místo - Zoubek, Vild
bez umístění - Němec
Mladší žáci
1. místo - Vopat J.
5. místo - Zmátlo
Starší žáci
3. místo - Bureš
5. místo - černý, Mertl
Dorost
1. místo - Petrlík
2. místo - Kittler
3. místo - Holý T.
Most 24.05.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Terezka Honáková
                 Míša Boušek
2. místo - Kuba Novotný
                Pepča Beneš
                Honza Marek
3. místo - Evička Šetková
4. místo - Sabina Bršťáková
                Klárka Vrbová
                Tonda Hřích
                David Haník
                Damián Vaňkát
                Adam Blažek
                Péťa Zoubek
                Vláďa Pavlíček
                Kája Vild
                Dan Vanin
ČP Chomutov
07.06.2014
Mladší žáci
1. místo - Vopat J.
bez umístění - Zmátlo, Procházka,
Holá, Proll
Starší žáci
2. místo - Bureš
5. místo - Mertl
bez umístění - Černý, Jakoubek
Dorost
1. místo - Vopat D.
2. místo - Kittler, Varmuža
3. místo - Petrlík
9. místo - Holý T., Tuček
MČR Juniorů
Chomutov
08.06.2014
Junioři
3. místo - Varmuža
5. místo - Vopat D.
7. místo - Kosinová, Petrlík
9. místo - Brejcha
Memoriál H. Tauda
Chomutov 08.06.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Novotný, Honáková, Nevrlý,
Nudčenko
2. místo - Karásek D., Marek. 
3. místo - Zoubek Pa., Vild, Zoubek Pe.,
Boušek, Blažek, Hřích, Barcal, Bartoš,
Němec, Beneš, Dufek, Karásek D.,
Pavlíček Vl., Král, Pavlíček P.
4. místo - Březák, Haník, Bršťáková
KP Mláďata
Teplice 14.06.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Novotný, Honáková, Němec
Boušek, Beneš
2. místo - Zoubková, Pavlíček P.
3. místo - Blažek, Zoubek Pa.
5. místo - Vild, Šetková, Vrbová
FOTO
MT Graz
21.06.2014
U16
2. místo - Kittler
bez umístění - Mertl, Bureš
Vopat J.
U18
2. místo - Vopat D.
9. místo - Kittler
Hrob 21.06.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Zoubek Pavel, Zoubková
3. místo - Zoubek Petr
ČP Brno
20.09.2014
U18
1. místo - Vopat D.
2. místo - Petrlík
bez umístění - Kittler, Holý T.
Výsledky U18
ČP Brno
21.09.2014
U13
9. místo - Vopat J.
U15
2. místo - Mertl
9. místo - Bureš
bez umístění - Jakoubek
Výsledky U13
Výsledky U15
Teplice 27.09.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Honáková
3. místo - Šetek
4. místo - Novotný
5. místo - Proll, Karásek O.,
Marek, Karásek D., Němec,
Zoubková, Barcal, Poprovský,
Polaček, Dufek, Šetková, Beneš,
Obermajer, Vrbová, Boušek
ČP Teplice
04.10.2014
U15
5. místo - Bureš
7. místo - Mertl
bez umístění - Jakoubek
Výsledky U15
ČPTeplice
05.10.2014
Muži
3. místo - Vopat D., Varmuža
Výsledky Muži
U18
1. místo - Vopat D., Petrlík
2. místo - Varmuža
3. místo - Kittler
Výsledky U18
Chomutovští dorostenci se
dle výsledků na tomto turnaji
umístili v pořadí klubů
 na 1. místě
GRATULUJEME
KP Louny
11.10.2014
U15
3. místo - Bureš
U18
3. místo - Holý T.
Neratovice 18.10.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Honáková, Novotný,
Němec, Marek
2. místo - Karásek D.
3. místo - Zoubková
4. místo - Karásek O., Pavlíček P.
Starší žáci
1. místo - Černý
PČR Ostrava
18.10.2014
U15
7. místo - Mertl, Bureš
Výsledky U15
Rumburk 25.10.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Zoubková, Pavlíček,
Beneš, Šetek
2. místo - Pavel Zoubek, Němec,
Barcal, Novotný, Dan Karásek,
Ondra Karásek, Holá,
Péťa Zoubek, Urner.
3. místo - Procházka, Urnerová,
Vrbová.
5. místo - Matyáš Proll.
Starší žáci
1. místo - Mertl
2. místo - Černý
4. místo - Jakoubek
MČR Dorost Plzeň
01.11.2014
U18
3. místo - Martin Varmuža
4. místo - Jan Kittler
5. místo - David Vopat, Tomáš Petrlík
Výsledky U18
Ústí nad Labem
08.11.2014
Koťata & Mláďata
2. místo - Beneš
3. místo - Obermaier
Polná 08.11.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Honáková, Němec
2. místo - Zoubková, Karásek O.
3. místo - Zoubek Pavel, Karásek D.
4. místo - Procházka
bez umístění - Novotný
Mladší žáci
1. místo - Vopat J.
MČR Muži Jičín
08.11.2014
7. místo - Vopat D., Varmuža
Kralupy 15.11.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Honáková
2. místo - Novotný, Marek
3. místo - Šetek
4. místo - Němec
5. místo - Pavlíčerk Př.
Starší žáci
2. místo - Mertl
3. místo - Bureš
Děčín 15.11.2014
2. místo - Vrbová, Zoubek Petr,
Beneš,Pepča, Blažek, Boušek
3. místo - Zoubková, Barcal,
Obermaier
Kralupy 16.11.2014
Koťata & Mláďata
2. místo - Zoubková, Zoubek Petr
4. místo - Zoubek Petr
Mladší žáci
1. místo - Vopat J.
MT Koroška OPEN
Slovinsko 16.11.2014
Dorost U18
1. místo - Vopat D.
PČR Hranice
22.11.2014
U13 - Mladší žáci
3. místo - Vopat Jan
Výsledky U13
Aue SRN
22.11.2014
Koťata & Mláďata
2. místo - Zoubková, Honáková
bez umístění - Němec
Aue SRN
23.11.2014
U18 - Dorost
1. místo - Petrlík
Schletau SRN
29.11.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Novotný, Beneš,
Vrbová, Matějček,
Jára Procházka.
2. místo - Zoubková, Němec,
Pavel Zoubek, Obermaier,
Blažek, Honáková.
3. místo - Boušek, Marek
Péťa Zoubek.
A celkové 3. místo
v soutěži družstev.
Vánoční turnaj
Chomutov 06.12.2014
Koťata & Mláďata & Mladší žáci
1. místo - Zoubková, Vopat J.,
Honáková, Karásek D., Vrbová
2. místo - Matějček, Blažek, Dufek,
Pavlíček Př., Novotný, Pavel Zoubek,
Obermaier, Poláče
3. místo - Boušek, Rytíř, Šesták, Jaroš,
Blažek, Roman, Neumannová, Rachač,
Michanek, Procházka J., Vanin, Něměc,
Procházka V., Karásek O., Hošková,
Král, Beneš
4. místo - Bršťková, Barcal, Rattay D.,
Rattay T.
5. místo - Kallista, Marek
Teplice 13.12.2014
Koťata & Mláďata
1. místo - Fiala
2. místo - Blažek J., Vrbová
3. místo - Blažek A.,
Zoubek Petr

 

Aktuální VÝSLEDKY turnajů                                                                     Bodovací soutěž 2015 aktualizováno 25.11.2015
Teplice 19.12.2015
Koťata
1. místo - Beneš, Boušek, Obermaier
2. místo - Vrbová, Blažek J., Blažek A., Holeček,
Šesták
3. místo - Rachač, Matějček, Gillová Joh.
   
Chomutov 5.12.2015
Koťata, Mláďata
1. místo - Gillová Joh., Blažek A. ,Karásek O.
2. místo - Blažek J., Michanek, Rachač, Boušek
Beneš, Šetková, Holeček, Zoubková, Marek,
Barcal
3. místo - Brand, Vrbová, Matějček, Hošková, 
Šesták, Vanin, Fiala, Obermaier, Němec,
Hönig, Gillová Jul., Dufek, Vašák
Ml. žáci
1. místo - Novotný, Honáková, 
2. místo - Zmátlo
3. místo - Zoubek, Procházka
bez umístění - Bartoš, Karásek D.
 FOTO
PČR Ostrava - 21.11.2015
Ml. žáci
3. místo - Zmátlo
9. místo -Novotný
bez umístění - Zoubek, Honáková
   
Teplice - 14.11.2015
Koťata
1místo - Hošková, Blažek J., Matějček, Rachač,
Blažek A., Beneš, Holeček
2. místo -Obermaier, Fiala
3. místo - Michanek
Mláďata
1. místo - Zoubková
2. místo - Pavlíček
3. místo - Barcal
 
MČR Litoměřice - 7.11.2015
Dorostenci
1. místo - Vopat D.
2. místo - Mertl
5. místo - Petrlík
  foto
Ústí nad Labem - 7.11.2015
Koťata, Mláďata
1. místo - Vrbová, Beneš, Zoubková
2. místo - Matějček, Obermaier, Šesták, Marek
3. místo - Blažek, Boušek, Pavlíček, Barcal
Ml. žáci
1. místo - Zoubek, Zmátlo
2. místo - Novotný, Procházka
bez umístění - Karásek D.
foto
Rumburk - 31.10.2015
Koťata, Mláďata
1. místo - Obermaier, Blažek, Hošková, Vrbová,
Beneš, Šesták, Boušek, Karásek O., Zoubková
2. místo - Rachač, Matějček, Barcal
3. místo - Holeček, Němec, Pavlíček
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Novotný, Zoubek, Mertl
2. místo - Zmátlo, Procházka, Černý, Jakoubek
 
1. místo v pořadí oddílů 
foto
PČR Jičín - 24.10.2015
St. žáci
1. místo - Vopat, Mertl
7. místo - Bureš, Černý
bez umístění - Jakoubek
   
VC Loun - 17.10.2015
Koťata
2. místo - Hošková, Holeček
3. místo - Vrbová, Boušek, Matějček
bez umístění - Beneš, Šesták, Rachač
Mláďata
1. místo - Barcal
2. místo - Karásek O., Dufek
3. místo - Hönig, Pavlíček
4. místo - Marek
bez umístění - Jaroš, Němec
foto
KP Děčín - 10.10.2015
Ml. žáci
1. místo - Zoubek, Novotný, Zmátlo
St. žáci
3. místo - Jakoubek, Černý
 
MČR Teplice - 4.10.2015
Muži
7. místo - Vopat David
   
ČP Teplice - 3.10.2015
Ml. žáci, St. žáci
2. místo - Vopat J.
3. místo - Černý
5místo - Zoubek, Novotný
7. místo - Zmátlo
bez umístění - Karásek D., Bureš, Jakoubek
Dorost
1. místo - Mertl, Vopat D.
3. místo - Petrlík
4místo - Kittler
5. místo Holý T.

 

 
Mariánské Lázně -26.9.2015
Ml. žáci
1. místo - Novotný
   
Teplice - 26.9.2015
Koťata
1. místo - Beneš, Blažek, Rachač,
Hošková, Holeček
2. místo - Obermaier, Vrbová, Vanin
3. místo - Matějček
1. místo v soutěži oddílů 
Mláďata
2. místo - Němec, Zoubková, Pavlíček
3. místo - Marek, Hönig
4. místo - Jaroš
foto
ČP Brno - 19.9. - 20.9. 2015
Dorostenci 
3. místo - Mertl, Petrlík
5. místo - Kittler
bez umístění - Holý T.
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Mertl
3. místo - Vopat J.
bez umístění - Bureš, Černý, Zoubek
Zmátlo, Novotný
Zhodnocení 
trenéra Marka Vopata
Nový Bor - 12.9. 2015
Koťata, Mláďata
1. místo - Rachač, Zoubková, Němec, Vrbová,
Pavlíček
2. místo - Blažek A.
3. místo - Obermaier, Hošková, Beneš, Holeček,
4. místo - Karásek O.
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Zmátlo
3. místo - Černý, Jakoubek, Nevrlý
4. místo - Vopat
bez umístění - Zoubek, Karásek D.
foto
Graz - 27.6.2015
Ml. žáci, St. žáci
1místo - Černý
5místo - Vopat J., Novotný
Dorost, Junioři
1. místo - Petrlík
3místo - Holý P.
foto
Hrob - 27.6.2015
Koťata
1místo - Blažek J.
2. místo - Blažek A.
3. místo - Vrbová, Matějček
Mláďata
3. místo - Zoubková
foto
ČP - Velká cena Chomutova
13.6.2015
Ml. žáci
5. místo - Zoubek Pavel, Zmátlo
7místo - Novotný
 
St. žáci
1. místo - Mertl
3. místo - Vopat Jan
7. místo - Bureš, Jakoubek
 
Dorost
3. místo - Petrlík
Krajský přebor 6.6.2015
Koťata
1. místo - Beneš, Blažek A.
2. místo - Boušek
3. místo - Vrbová, Obermaier
4. místo - Matějček
Mláďata
2. místo - Marek
3. místo - Zoubková
foto
Chomutov 23.05.2015
Koťata, Mláďata
1. místo - Beneš, Matějček, Fiala, Zoubková,
Karásek O.
2. místo - Obermaier, Michanek, Holeček,
Dufek
3. místo - Vanin, Rachač, Kotalík, Rytíř, Němec,
Pavlíček, Hönig, Jaroš, Urbánková  
1. místo v soutěži oddílů.
  foto
USK Cup 16.05.2015
Ml. žáci
2. místo - Zoubek Pav.
3. místo - Honáková
9. místo - Novotný
St. žáci
1. místo - Vopat
3. místo - Černý
9. místo - Jakoubek, Mertl
Dorostenci
1. místo - Petrlík
3. místo - Kittler
Most 16.05.2015
Koťata, Mláďata
1. místo - Beneš, Boušek
2. místo - Vrbová, Blažek
4. místo - Matějček, Holeček, Urbánková
5. místo - Pavlíček
bez umístění - Jaroš
  foto
MT Erfurt, GER 9.5.2015
U16
1. Mertl Daniel
  foto
EP Rumunsko 8.5.2015
Dorost
2. místo - Vopat David
   
MT Budapest, HUN 2.5.2015
U15
3. Mertl Daniel
   
MČR Chomutov 27.04.2015
Junioři
2. místo - Vopat David
3. místo - Holý Pavel
7. místo - Petrlík Tomáš
   
Louny 18.04.2015
Mláďata Koťata
1. místo - Zoubek Pavel, Boušek, Karásek O.
2. místo - Němec, Marek, Beneš, Obermaier
3. místo - Blažek, Urbánková, Zoubková
4. místo - Honig, Jaroš, Karásek D.
   
Nepomuk 11.04.2015
Mláďata Koťata
1. místo - Zoubková, Beneš
2. místo - Boušek
3. místo - Vrbová
4. místo - Zoubek Pavel
bez umístění - Zoubek Petr
Mladší žáci
3. místo - Novotný
foto
EP Teplice 11.04.2015
Dorost U18
5. místo - Vopat D.
   
Teplice 04.04.2015
Mladší žáci
1. místo - Novotný
Mláďata & Koťata
1. místo - Beneš, Blažek A., Obermaier, Marek
2. místo - Vrbová, Blažek J., Zoubková, Pavlíček P.
3. místo - Fiala, Boušek, Honig, Zoubek Pe.
foto
EP Tver, RUS 
04.04.2015
Dorost U18
5. místo - Vopat D.
   
Benešov 21.03.2015
Mláďata & Koťata
1. místo - Něměc, Zoubková, 
2. místo - Karásek O., Vrbová, Boušek, 
Blažek, Beneš
3. místo - Zoubek Pavel, Matějček, 
Zoubek Petr
4. místo - Vanin
5. místo - Obermajer
Mladší žáci
1. místo - Marek
2. místo - Zmátlo, Holá
3. místo - Honáková, Procházka V.
5. místo - Proll
Starší žáci
3. místo - Bureš
5. místo - Vopat J.,
Jakoubek
MT Brémy, GER 
21.03.2015
Dorost U18
2. místo - Mertl
bez umístění - Vopat D.
   
ČP Jablonec 
14.-15.03.2015
Mladší žáci
5. místo - Honáková
Starší žáci
2. místo - Mertl
3. místo - Vopat J.
5. místo - Bureš
Dorost
1. místo - Petrlík
bez umístění - Holý T.
 
Junioři
2. místo - Holý P.
EP Fuengirola, ESP 
15.03.2015
Dorost U18
5. místo - Vopat D.
   
Děčín 7.3.2015
Mláďata & Koťata
1. místo - Vrbová, Zoubek Pavel
2. místo - Boušek, Fiala, Obermajer
Karásek O.
3. místo - Zoubek Petr, Zoubková
Barcal, Karásek D.
4. místo - Šetková
Mladší žáci
1. místo - Zmátlo, Novotný
 
Teplice 21.02.2015
Mláďata
1. místo - Zoubková, Karásek O.
2. místo - Barcal, Pavlíček P.
3. místo - Němec, Marek, Honig, Vošta
Koťata
2. místo - Vrbová, Beneš, Zoubek Petr
4. místo - Blažek, Šetková, Obermaier
FOTO
ČP Ostrava 14.02.2015
Mladší žáci
3. místo - Zmátlo
5. místo - Honáková
7. místo - Novotný
Starší žáci
1. místo - Mertl
7. místo - Černý
9. místo - Jakoubek
bez umístění - Bureš, Vopat J.
 
EP Zagreb, CRO 
14.02.2015
bez umístění - Vopat D.    
Litoměřice 07.02.2015
Koťata & Mláďata
1. místo - Obermaier, Zoubková
2. místo - Beneš, Boušek
3. místo - Šetková, Matějček, Zoubek Petr
4. místo - Vrbová, Barcal
Mladší žáci U13
2. místo - Honáková
3. místo - Zoubek Pavel, Proll, Zmátlo, Procházka
7. místo - Novotný
FOTO
Olomouc 31.01.2015
Dorost U18
1. místo - Vopat D.
6. místo - Kittler
Muži U23
2. místo - Vopat D.
 
Liberec 17.01.2015
Dorost U18
2. místo - Petrlík
3. místo - Kittler
   
Liberec 17.01.2015
Koťata & Mláďata
2. místo - Zoubková
3. místo - Zoubek Petr
Mladší žáci
2. místo - Zoubek Pavel
 
Neratovice 10.01.2015
Koťata & Mláďata
4. místo - Zoubek Petr
Mladší žáci
3. místo - Novotný, Zoubek Pavel
 

 

 

Aktuální VÝSLEDKY turnajů 2016                                                                   Bodovací soutěž 2016 aktualizováno 08.11.2016 
Schlettau - 26.11.2016
Koťata, Mláďata
1místo - Beneš, Brand, Gillová Joh.,
Zoubková, Šesták, Poprovský, Pavlíček
2. místo - Rachač, Matějček, Blažek J.
3. místo - Obermaier, Gillová Jul., Blažek A.,
Boušek
   
MČR Jablonec n/N - 26.11.2016
Muži 
3. místo - Vopat D.
   
Děčín - 5.11.2016
Koťata, Mláďata
1. místo - Blažek J., Beneš, Pavlíček
2. místo - Rachač, Matějček, Fiala 
3. místo - Vrbová, Blažek A.
4. místo - Mňahončák
   
MČR Brno - 5.11.2016
Dorost
1. místo - Vopat J.
2. místo - Mertl, Kittler
   
Teplice 29.-30.10.2016
Koťata, Mláďata
1. místo - Vrbová K., Šesták
2. místo - Gillová Jul., Gillová Joh.,
Rachač, Vrbová T.
3. místo - Beneš
 
Vrbová K. - nejtechničtější závodnice
Ml. žáci 
2. místo - Novotný
 
Jičín - 22.10.2016
St. žáci
3. místo - Vopat J.
   
Rumburk - 22.10.2016
Koťata, Mláďata
1. místo - Rachač, Beneš, Zoubková
2. místo - Šesták, Bobisud
3. místo - Matějček, Obermaier, Klier,
Pavlíček
Ml. žáci, St. žáci 
1. místo - Novotný, Zmátlo
2. místo - Honáková, Zoubek
3. místo - Marek
4. místo - Karásek D. 
 
Uherské Hradiště - 22.10.1016
Koťata
 1. místo - Vrbová
   
Kraupy nad Vltavou - 15.10.2016
Muži
1. místo - Petrlík
   
Louny - 15.10.2016
Koťata, Mláďata
2. místo - Beneš, Pavlíček, Zoubková
3místo - Brand, Matějček, Rachač,
Šesták
4. místo - Gillová Joh., Gillová Jul.,
Dufek, Mňahončák, Bobisud,
Ml. žáci., St. žáci
1. místo - Honáková, Novotný
2. místo - Zoubek, Štemberk
3. místo - Marek, Zmátlo
4. místo - Němec
 
Mělník - 8.10.2016
Koťata, Mláďata
​1. místo - Pavlíček
2. místo - Blažek A., Zoubková
3. místo - Rachač, Vrbová, Cahajla
4. místo - Blažek J.
   
ČP Teplice - 1.10.-2.10.2016
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Vopat J.
3místo - Honáková
Dorost, Muži
​1. Mertl
2. Vopat J.
​3. Černý, Kittler
5. Vopat D, Petrlík, Holý P.
7. Jakoubek 
 
Varšava Polsko - 24.9.2016
Junioři U20
3. místo - Kittler
   
Říčany - 24.9.2016
Ml. žáci 
1. místo - Němec
3. místo - Novotný
   
Teplice 24.9.2016
Koťata
2. místo - Matějček, Rachač, Blažek J.
3. místo - Michanek, Fiala
4. místo - Gillová Joh., Mňahončák
Mláďata
1. místo - Beneš, Pavlíček, Šesták
2. místo - Blažek A.
3. místo - Gillová Jul.
foto
ČP Brno - 10.-11.9.2016
Ml. žáci, ST. žáci
2. místo - Vopat J.
7. místo - Honáková
9. místo - Zoubek
Dorost, Muži
​1. místo - Mertl
3. místo - Vopat J.
5. místo - Petrlík
7. místo - Černý  
 
Lipsko - září 2016
St. žáci
3. místo - Vopat J.
   
EP Rumunsko - ​srpen 2016
​Junioři
5. ​místo - Vopat D.
   
Nový Bor - 18.6.2016
Koťata, Mláďata
2. místo - Vrbová, Matějček, Šesták
3. místo - Rachač, Beneš, Boušek
Ml. žáci
3. místo - Zoubek, Novotný
 
VC Chomutov - 11. 6. 2016
Ml. žáci, St. žáci
2. místo - Honáková
3. místo - Vopat J.
7. místo - Štemberk
Dorost
1. místo - Mertl
2. místo - Kittler
5. místo - Vopat, Štemberk
9. místo - Jakoubek
 
Jesenice - 4.6.2016
Koťata, Mláďata
1. místo - Beneš, Rachač, Vrbová,
​Matějček, Blažek J.
2. místo - Blažek A., Obermaier, Zoubková,
​Šesták, Pavlíček
3. místo - Fiala, Mňahončák
Ml. žáci
2. místo - Zoubek
 
 
2. místo v soutěži oddílů
 
EP La Coruna ESP
Junioři
5. místo - Vopat D.
   
Praha - 28.5.2016
Ml. žáci, St. žáci
​1. m​ísto - Vopat J.
2místo - Novotný​, Honáková
3. místo - Zmátlo
Dorost
​1. ​místo - Vopat J.
2. místo - Černý
 
Karlovy Vary - 21.5.2016
Ml. žáci
1. místo - Novotný
2. místo - Zoubek
   
Most - 21.5.2016
Koťata
1. místo - Vrbová, Rachač
2. místo - Matějček, Hortigová
3. místo - Blažek J.
Mláďata
1místo - Beneš, Boušek
2. místo - Pavlíček
3. místo - Blažek A., Obermaier, Šesták,
Zoubková
4. místo - Ondrejka
 
Chomutov - 14.5.2016
Koťata
1. místo - Gillová Joh., Vrbová, Blažek J., 
Matějček
2. místo - Brand, Klier
3. místo - Rachač, Michanek
4. místo - Frelich, Mňahončák 
Mláďata
1. místo - Beneš
2. místo - Šesták, Pavlíček
3. místo - Blažek A., Boušek
4. místo - Obermaier, Ondrejka, Vanin 
5. místo - Formánek, Stýblo
FOTO
Benešov - 30.4.2016
Koťata, Mláďata
1. místo - Matějček, Zoubková, Beneš
2. místo - Šesták, Blažek J.
3. místo - Blažek A., Fiala
Ml. žáci
1. místo - Honáková, Novotný
bez umístění - Zoubek
 
Hranice - 30.4.2016
Koťata
1. místo - Vrbová
  foto
Graz AUT 24.4.2016
Dorost
1. místo - Kittler
   
Louny 23.4.2016
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Honáková, Vopat J.
2. místo - Novotný, Zoubek
3. místo - Zmátlo, Karásek, Štemberk
4. místo - Němec, Karásek O.
 Koťata, mláďata
1. místo - Obermaier, Pavlíček
2. místo - Vrbová, Matějček, Šesták
3. místo - Rachač, Fiala 
Pochvala za nasazení 
Honáková, Vopat, 
Novotný, Němec
Opak pochvaly 
Zoubek, Zmátlo, 
Štemberk. 
Brno 16.4.2016
Koťata
3. místo - Vrbová
   
Aue - 10.4.2016
Koťata
1. místo - Vrbová
2. místo - Matějček
Mláďata
1. místo - Zoubková, Pavlíček
3. místo - Obermaier
5. místo - Beneš
 
Aue - 9.4.2016
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Němec, Zoubek
3. místo - Novotný
5. místo - Zmátlo
Dorost, Junioři
1. místo - Černý, Mertl, Petrlík
5. místo - Bureš
 
Neratovice - 2.4.2016
Mláďata
1. místo - Zoubková
Ml. žáci
1. místo - Barcal, Karásek D.
2. místo - Honáková, Němec
4. místo - Karásek O.
5. místo - Zoubek
 
Týn nad Vltavou - 2.4.2016
St. žáci
2. místo - Vopat J.
   
Tvrdonice - 2.4.2016
Koťata
1. místo - Vrbová
  foto
Teplice - 27.3.2016
Koťata, Mláďata
1. místo - Vrbová, Zoubková, Šesták
2. místo - Brand, Rachač, Matějček, Beneš,
Blažek A., Pavlíček
3. místo - Blažek J., Obermaier, Fiala,
Boušek
   
MT Brémy SRN - 19.3.2016
Dorost., Junioři
5. místo - Mertl
   
Brno - 19.3.2016
Koťata
1. místo - Vrbová
   
Ústí nad Labem - 19.3.2016
Koťata, Mláďata
1. místo - Obermaier, Zoubková
2. místo - Blažek J., Pavlíček
3. místo - Blažek A., Beneš, Rachač, Fiala
4. místo - Matějček, Hošková
Ml. žáci
1. místo - Novotný
foto
ČP Jablonec nad Nisou - 12.3.2016
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Vopat J.
3. místo - Honáková
Dorost., Junioři
3. místo - Vopat J., Mertl, Petrlík
5. místo - Bureš
7. místo - Černý, Jakoubek
 
Uherský Brod - 12.3.2016
Koťata
1. místo - Vrbová
  foto
Neratovice - 5.3.2016
Koťata, Mláďata
1. místo - Beneš
2. místo - Obermaier, Zoubková
3. místo - Gillová Joh., Gillová Jul.
Ml. žáci
1. místo - Novotný, Honáková
3. místo - Zoubek
foto
MČR Juniorů Hranice - 5.3.2016
1. místo - Vopat David
2. místo - Petrlík Tomáš, Holý Pavel
 
ČP Ostrava - 21.-22.2.2016
St. žáci
3. místo - Vopat J.
Dorost, Junioři
2. místo - Kittler, Petrlík
3. místo - Vopat D.
5. místo - Vopat J., Mertl 
Teplice - 13.2.2016
Koťata
2. místo - Vrbová
3. místo - Brand, Matějček, Gillová Joh.,
Fiala
4. místo - Blažek J.
Mláďata
2. místo - Zoubková, Šesták
3. místo - Blažek A, Pavlíček
4. místo - Obermaier, Ondrejka 
5. místo - Gillová Jul., Hošková 
 
Litoměřice - 6.2.2016
Ml. žáci
2. místo - Novotný 
St. žáci
1. místo - Vopat J.
3. místo - Zmátlo
 
ČP USK Cup - 6.2.2016
Muži
3. místo - Vopat D.
   
Karlovy Vary - 30.1.2016
Ml. žáci
1. místo - Novotný
  foto
Teplice 30.1.2016
koťata
1. místo - Gillová Joh., Matějček
2. místo - Vrbová, Rachač, Fiala
3. místo - Blažek J
Matějček - nejtechničtější závodník
máďata
1. místo - Beneš, Zoubková
2. místo - Blažek A., Pavlíček
3. místo - Šesták, Cahajla, Gillová Jul.
Beneš - nejtechničtější závodník 
foto
Neratovice - 9.1.2016
koťata, mláďata
1místo - Beneš, Matějček, Gillová Joh.,
Zoubková, Pavlíček
2. Gillová Jul. 
4. - Obermaier, Boušek
Ml. žáci
1místo - Novotný             
foto                

 

Aktuální VÝSLEDKY turnajů 2017                                                                  Bodovací soutěž 2017 aktualizováno 27.11.2017
Domažlice - 25.11.2017
Koťata, Mláďata
1. místo - Beneš, Boušek
2. místo - Šesták, Matějček, Rachač,
Obermaier, Brand
3. místo - Bobisud
4. místo - Trogl, Krůčková, Frélich 
 
 
Ml. žáci
2. místo - Poprovský, Pavlíček
 
 
Louny - 4.11.2017
Koťata, Mláďata 
1. místo - Beneš, Šesták, Boušek
2. místo - Brand
3. místo - Rachač, Krůčková, Zícha
4. místo - Franěk, Machulka Mich.,
Machulka Mar., Kopečná, Horák, Běla
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Honáková
2. místo - Novotný, Zoubková
3. místo - Němec
foto
MČR - 4.11.2017
Dorost
1. místo - Mertl
   
MČR Praha - 28.10.2017 1. místo - Novakovský    
Teplice - 28.10.2017
Mláďata
1. místo - Beneš, Rachač, Matějček
2. místo - Vrbová K., Vrbová T., Machulka Mar.
3. místo - Machulka Mich.
Nejtechničtější závodník - Rachač
  foto
Rumburk - 21.10.217
Mláďata
1. místo - Matějček, Rachač, Beneš
2. místo - Blažek J., Obermaier, Boušek,
Šesták
3. místo - Blažek A., Machulka Mar., Kopečná,
Krůčková
4. místo - Machulka Mich.
Ml., St. žáci
1. místo - Novotný
3. místo - Poprovský
5. místo - Němec
Nejtechničtější závodník - Novotný
foto
MČR - 21.10.2017
St. žáci
5. místo - Zoubek P.
   
Kralupy n. Vltavou - 14.10.2017
Mláďata
1. místo Beneš
2. místo - Obermaier
3. místo - Šesták
5. místo - Matějček, Rachač
  foto
Varšava
Dorost 
9. místo - Vopat J.
Junioři
5. místo - Kittler
 
ČP Teplice - 7.-8.10.2017
Dorost
7. místo - Vopat J.
Ml. žáci
2. místo - Zoubková
 
Teplice - 30.9.2017
Mláďata
2. místo - Matějček, Rachač, Mňahončák
3. místo - Beneš, Šesták
   
Říčany - 23.9.2017
Mláďata
2. místo - Beneš, Rachač
3. místo - Matějček, Obermaier
   
Litoměřice - 23.9.2017
Ml. žáci
1. místo - Zoubková
3. místo - Němec, Poprovský
6. místo - Boháč
   
ČP Brno 16.9.2017
Dorost
3. místo - Vopat J., Mertl 
Muži 
5. místo - Kittler
 
ME SLOVINSKO
Junioři
9. místo - Vopat D.
   
Teplice - 24.6.2017
Mláďata 
1. místo - Beneš, Boušek, Obermaier
Machulka Mar.
2. místo - Matějček, Rachač
Ml. žáci 
1. místo - Pavlíček
 
Chomutov - 10.-11.6.2017
Ml. žáci
2. místo - Karásek O.
St. žáci, Dorostenci
2. místo - Mertl
5. místo - Vopat J.
 
Most - 27.5.2017
Koťata, Mláďata
1. místo - Beneš
2. místo - Vrbová, Matějček, Boušek
3. místo - Rachač, Mňahončák
  foto
Jesenice - 20.5.2017
Koťata,Mláďata
1. místo - Beneš, Matějček, Brand,
Mňahončák 
2. místo - Obermaier, Blažek A., Baloun
3. místo - Rachač, Blažek J., Fiala D.
4. místo - Havlín
Ml. žáci 
2. místo - Baloun
3. místo - Pavlíček
 
Chomutov - 13.5.2017
Koťata
1. místo - Brand, Mňahončák
2. místo - Blažek J.
3. místo - Horák, Frélich, Fiala A., 
Machulka Mar., Štastný, Novakovská
4. místo - Zícha
Mláďata
1. místo - Holeček 
2. místo - Beneš, Rachač, Gillová,
3. místo - Matějček, Obermaier, Havlín,
Dušek, Bobisud, Fiala D., Hortigová
4. místo - Běla, Machulka Mich.,Boušek,
5. místo - Blažek A. 
 
Karlovy Vary 6.5.2017
Mláďata
1. místo - Obermaier
2. místo - Beneš, Rachač
  foto
MČR Hranice - 23.4.2017
Junioři 
1. místo - Vopat D.
3. místo - Kittler
7. místo - Holý T., Vopat J. 
   
Děčín - 22.4.2017
Mláďata, Koťata
2. místo - Beneš, Obermaier, Matějček,
Mňahončák
3. místo - Brand, Fiala
4. místo - Rachač
Ml. žáci
5. místo - Boháč
foto
Hranice - 22.4.2017
Junioři 
1. místo - Vopat D.
3. místo - Kittler
7. místo - Holý T., Vopat J.
   
Louny - 8.4.2017 
Mláďata, Koťata
2. místo - Matějček
3. místo - Obermaier, Frélich
4. místo - Brand, Rachač, Mňahončák
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Zoubková, Němec, Novotný,
Zmátlo
2. místo - Zoubek, Boháč
 
Teplice - 1.4.-2.4.2017
Mláďata, Koťata
1. místo - Matějček, Obermaier, Vrbová K.
2. místo - Mňahončák
3. místo - Blažek J.,Rachač, Boušek, Fiala,
Vrbová T
4. místo - Bobisud, Trögl
5. místo - Blažek A.
6.místo v pořadí oddílu
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Novotný
2. místo - Zoubková
3. místo - Baloun, Němec, Novotný
 
Mariánské Lázně - 25.3.2017
Mláďata, Koťata
1. místo - Beneš, Rachač, Matějček,
Obermaier
2. místo - Pavlíček
  foto
Ústí nad Labem - 18.-19.3.2017
Mláďata, Koťata
1. ​místo - Beneš, Rachač, Matějček
2. ​místo - Boušek
3. místo - Obermaier, Mňahončák, Bobisud
Ml. žáci, St. žáci
1. místo - Novotný, Zoubek
4. místo - Pavlíček
foto
MT Bánská Bystrica 19.2.2017
Dorost
1. místo - Vopat J.
2. místo - Mertl
   
Benešov ​- 18.2.2017
Mláďata
2. místo - Beneš, Rachač
4. ​místo - Matějček
Ml. žáci, St. žáci
1. ​místo - Zmátlo
2. místo - Němec, Zoubková, Pavlíček
3místo - Zoubek
 
Teplice ​- ​4.2.2017
Mláďata
1. místo - Beneš, Rachač 
3. ​místo - Matějček, Gillová Joh., Blažek A.,
​Otoupalík
Koťata
4. místo - Brand, Blažek J., Pytlík, Trögl
 
Olomouc - 28.1.2017
​Dorost
1. ​místo - Vopat J.
​2. místo - Mertl
​Junioři
1. místo - Vopat D.
                                     
                          
Litoměřice - 28.1.2017
​Ml. žáci
1. ​místo - Zoubková
2. ​místo - Baloun
3. ​​místo - Karásek O., Němec
​St. žáci
1. ​místo - Zmátlo
​3. ​místo - Zoubek
 

 

TOPlist